Trwa ładowanie...

Tusk: nie gniewam się na te sondaże. Nie jestem ideałem

- Najbardziej mnie ucieszyło, że uznano mnie także za kompetentnego i energicznego, więc pół biedy. Nie gniewam na te sondaże. Ja wiem, że nie jestem ideałem, ale nie jest najgorzej - powiedział premier Donald Tusk pytany o ostatni sondaż CBOS, w którym oceniali go Polacy.

Share
Tusk: nie gniewam się na te sondaże. Nie jestem ideałem
Źródło: PAP
d19ssbe

CBOS zrealizował badanie "Portret Donalda Tuska po trzech latach sprawowania urzędu". W sondażu zdecydowana większość respondentów oceniła premiera jako sympatycznego (65%; 23% miało przeciwne zdanie), inteligentnego (62% zdaniem 29% Tusk nie wyróżnia się inteligencją), przystojnego (6%; 20% oceniło, że szef rządu ma złą prezencję) oraz energicznego i dynamicznego (odpowiedziało tak 61%.; według 28% jest zbyt powolny):

Donald Tusk pytany o ten sondaż podkreślił, że chyba nie ma w Polsce polityka, który cieszyłby się opinią człowieka, który robi dokładnie wszystko to, co mówi. - Zdaję sobie sprawę, że praca, jaką wykonuję, ma tę specyfikę, że my też na zamówienie mediów bardzo dużo mówimy i nie wszystko potrafimy zrobić, tak jak to zapowiadamy. Taka jest prawda, więc ja się nie gniewam na te sondaże - komentował premier.

Przyznał, że w sondażu najbardziej ucieszyły go dwie opinie. - Uznano mnie także za kompetentnego i energicznego, więc to pół biedy,. Ja wiem, że nie jestem ideałem, ale nie jest najgorzej - przyznał Donald Tusk.

d19ssbe

Podziel się opinią

Share
d19ssbe
d19ssbe
Więcej tematów