Trwa ładowanie...
d2hjw6k

Turyści wybrali się na Śnieżkę. Wsadzili dzieci na kucyki

"Świat oszalał" - alarmuje Mala Upa, wioska i gmina przygraniczna w Czechach, na Facebooku. Udostępniła szokujące zdjęcie. Widać na nim turystów z dziećmi na kucykach zmierzających na Śnieżkę. Internauci też są oburzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turyści w trakcie wejścia na Śnieżkę
Turyści w trakcie wejścia na Śnieżkę (Facebook.com)
d2hjw6k

Od dawna sprawa zamęczania koni na trasie do Morskiego Oka budzi kontrowersje. Okazuje się, że na Śnieżce zdarzają się podobne sytuacje.

Sześć dorosłych osób i czworo dzieci na kucykach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że grupa zmierzała na Śnieżkę - nie dość że w górę, to jeszcze po kamieniach.

O sprawie czytamy na facebookowym profilu Mala Upa. "Czy to normalne?" - piszą administratorzy konta, którzy zamieścili też oburzające internautów zdjęcie. Zainteresował się nią też Karkonoski Park Narodowy.

Do opisywanej sytuacji doszło 6 maja. Komentarze wciąż jednak nie ustają. Polscy internauci sprawę określają jako "dramat", a rodziców nazywają "głupimi".

   Facebook.com
(Facebook.com)
   Facebook.com
(Facebook.com)

Pojawiły się też jednak odmienne opinie. Jedna z internautek przyznała, że nie rozumie całego zamieszania. "Co sprawia, że wszyscy są tak zdenerwowani? Kucyki pochodzą z hodowli małych koni do noszenia ładunków w górach i na kamienistych drogach. (...) Jeśli rodzice odważyli się na tę wyprawę, prawdopodobnie wiedzieli, że ich kucyk jest sprawny" - napisała.

d2hjw6k

Podziel się opinią

Share
d2hjw6k
d2hjw6k
Więcej tematów