Trwa ładowanie...
d3unsct
tvp2

Trzecia seria ?Pitbulla? od marca na Dwójce


Od 9 marca w kolejnym sezonie "Pitbulla" Patryk Vega ponownie
odsłoni kulisy funkcjonowania warszawskiej Policji. Pojawią się
nowi bohaterowie. Vega rezygnuje z reżyserii oddając kamerę w ręce
innych.

Share
d3unsct

Patryk Vega, pomysłodawca i autor scenariusza trzeciej serii "Pitbulla", tym razem zrezygnował z reżyserii. Poszczególne odcinki reżyserowali Dominik Matwiejczyk, Greg Zgliński, Xawery Żuławski, Katarzyna Adamik.

W trzeciej serii losy policjantów z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw oparto o głośne sprawy kryminalne z ostatnich lat, nie koniecznie dziejące się w Warszawie, jak miało to miejsce do tej pory.

- Bohaterowie wychodzą poza sprawy związane z Warszawą. W sumie w 14 odcinkach zobaczymy około 50 policyjnych spraw - mówił wczoraj na specjalnym pokazie Patryk Vega.

Poruszane sprawy to m.in. słynny samosąd we Włodawie, sprawa snajpera ze Szczecina, sprawa bezdomnego oskarżonego o znieważenie Prezydenta RP, podkładanie bomb w Warszawie, sprawa "łomiarza" atakującego kobiety, zabójstwo noworodków.

d3unsct

Vega zapowiedział też nowe postacie. Wydziałem zarządza nowy Naczelnik (w tej roli Redbad Klijnstra)
. Jest nowa policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz podkomisarz Robert Nimski, ksywa "Łapka" (Michał Żurawski). Barszczyk (Michał Kula) rozpoczyna pracę jako policjant operacyjny w sekcji Gebelsa.

Wicedyrektor Dwójki Jarosław Burdek powiedział, że "Pitbull" będzie jedną z podstawowych pozycji w wiosennej ramówce stacji.

- Zastanawialiśmy się jak pokazać serial kryminalny w prime time. Musiało być nieco mniej mrocznie, dlatego pojawi się czarny humor i zabawne sytuacje chociażby te ze zdegradowanym Barszczykiem - mówił Patryk Vega.

Początek emisji 9 marca. "Pitbulla" zobaczymy w każdą niedzielę o godz. 21. Powtórki od 10 marca w poniedziałek o godz. 22.10. Producentem dla TVP jest ATM Grupa.

d3unsct

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3unsct
d3unsct
Więcej tematów