Trwa ładowanie...

Policja zatrzymała 22-letnią gdyniankę zajmującą się sprzedażą narkotyków w Trójmieście

• Mł. asp. Kamińska: policjanci zatrzymali 22-letnią gdyniankę, gdy próbowała sprzedać środki odurzające
• Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 365 porcji marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy i metamfetaminy
• Kobieta trafiła do aresztu tymczasowego

Share
Policja zatrzymała 22-letnią gdyniankę zajmującą się sprzedażą narkotyków w TrójmieścieŹródło: Policja pomorska
d1bkm6u

- Policjanci z Sopotu od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą sprzedaży środków odurzających na terenie miejscowych klubów. Na podstawie własnych ustaleń i zebranych dowodów policjanci zatrzymali 22-letnią mieszkankę Gdyni, gdy próbowała ona sprzedać środki odurzające pewnemu mężczyźnie - informuje młodszy aspirant Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Funkcjonariusze zrewidowali kobietę i przeszukali kilka sopockich mieszkań. Podczas działań śledczych zabezpieczono ponad 365 porcji marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy i metamfetaminy. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Zatrzymanej 22-latce przedstawiono zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków oraz próbami wprowadzenia ich do sprzedaży. Ustalenia policjantów pozwoliły na złożenie wniosku o tymczasowe aresztowanie.

d1bkm6u

- Sąd Rejonowy w Sopocie aresztował 22-latkę na 3 miesiące. Według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat, a udzielanie oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 - dodaje Kamińska.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1bkm6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bkm6u
Więcej tematów