Trwa ładowanie...
d4k3gks

Tragiczny wypadek przy Hubskiej we Wrocławiu. Potrącona przez ciężarówkę kobieta zmarła

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na ul. Hubskiej we Wrocławiu. Przechodząca przez ulicę kobieta została potrącona przez ciężarówkę i wyniku odniesionych obrażeń zmarła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek przy Hubskiej we Wrocławiu. Potrącona przez ciężarówkę kobieta zmarła
(Policja)
d4k3gks

Do zdarzenia doszło około godziny 18.00 przy ul. Hubskiej we Wrocławiu, niedaleko skrzyżowania z ul. Prudnicką. Przechodząca przez jezdnię kobieta została potrącona przez samochód-betoniarkę i na skutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć.

- Kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i została potrącona przez jadący w kierunku ulicy Kamiennej samochód ciężarowy marki mercedes - mówi Wirtualnej Polsce st. asp. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Jak informuje policja, wciąż trwają czynności, mające na celu ustalenia personalia ofiary wypadku. Obecny na miejscu zdarzenia prokuratur zdecydował, że zwłoki kobiety zostaną przekazane do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji.

d4k3gks

Kierowca ciężarówki, 41-letni mieszkaniec Wrocławia, był trzeźwy.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu w tym rejonie. Dla kierujących samochodami obowiązywały objazdy przez ulicę Glinianą lub Św. Jerzego. Zablokowane było także torowisko tramwajowe, w związku z czym linie 8, 31 i 32 kierowane były od Dworca Autobusowego na ul. Ślężną. Na Tarnogaj i Gaj uruchomiony tymczasowo zastępczą komunikację autobusową.

Okoliczności wczorajszego wypadku w dalszym ciągu wyjaśnia policja.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4k3gks

Podziel się opinią

Share
d4k3gks
d4k3gks
Więcej tematów