Trwa ładowanie...
d4kbpwa
d4kbpwa

Tragedia w Rosji. W wypadku drogowym na Syberii zginęło 10 dzieci z akrobatycznej drużyny sportowej

• Wypadek w Chanty-Mansyjskim okręgu autonomicznym w zachodniej Syberii • Ciężarówka zderzyła się z autokarem, w którym jechało 29 dzieci i 3 osoby dorosłe • Wśród rannych i zabitych są członkowie dziecięcej akrobatycznej drużyny sportowej
Share
d4kbpwa

Tragiczny wypadek w Rosji w Chanty-Mansyjskim okręgu autonomicznym w zachodniej Syberii. Zginęło co najmniej 12 osób, w tym 10 dzieci - informuje agencja TASS. 21 osób odniosło obrażenia wymagające hospitalizacji.

Do tragedii doszło, kiedy ciężarówka zderzyła się z autokarem. Wśród rannych i zabitych są członkowie dziecięcej akrobatycznej drużyny sportowej. Drużyna wracała z zawodów, które rozegrały się w pobliskiej miejscowości.

d4kbpwa

- Do akcji ratowniczej wysłano natychmiast 10 karetek pogotowia. Wszystkich rannych od razu przetransportowalismy do pobliskich szpitali - powiedział "Russia today" przedstawiciel służb Vadim Simonenko. - Najprawdopobobniej autokar wpadł w poślizg i zderzyła się z ciężarówką. Oba samochody są dośc mocno zniszczone - dodał.

W tej chwili nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca ciężarówki. TASS pisze, że są obawy, iż liczba zabitych może się okazać większa.

Oprac. Tomek Orszulak

d4kbpwa

Podziel się opinią

Share
d4kbpwa
d4kbpwa
Więcej tematów