Qaqwqwrqw

Tragedia w Koszalinie. Babcia Miłosza S. zniknęła

Escape room, w którym zginęło pięć 15-letnich dziewczyn, był zarejestrowany na babcię zatrzymanego w związku ze sprawą Miłosza S. Reporter Wirtualnej Polski odwiedził blok, w którym mieszka kobieta. Jak wynika z relacji sąsiadów, była tam również policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według sąsiadów, kobieta może przebywać u córki
Według sąsiadów, kobieta może przebywać u córki (WP.PL)
Qaqwqwrqw

Mieszkanie kobiety jest zamknięte. Z tego co powiedzieli Wirtualnej Polsce jej sąsiedzi, babcia Miłosza S. opuściła je niedługo po tragedii w koszalińskim escape roomie. Wizytę kobiecie dwukrotnie złożyli funkcjonariusze policji - o 13 i o 17 w sobotę. Babci Miłosza S. jednak nie zastali.

Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa kobieta. Według sąsiadów, prawdopodobnie zatrzymała się u córki, aby uniknąć stresu i zainteresowania mediów, związanych z wypadkiem.

Kobieta, na którą zarejestrowany był escape room przy Piłsudskiego 88 w Koszalinie, została przesłuchana w charakterze świadka w sobotę. Przyznała, że gdy rozpoczęła starania o zarejestrowanie działalności gospodarczej, krewny bardzo jej pomagał. W prowadzeniu działalności wspierały ją natomiast inne osoby z rodziny oraz pracownik, który ucierpiał w pożarze.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Miasto murem podzielone. Naprzeciw siebie stoją Polacy i Romowie

Miłoszowi S. postawiono zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa i nieumyślnego spowodowania śmierci. Mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu. S. nie przyznaje się do winy. Odmówił składania wyjaśnień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw