Trwa ładowanie...

Torturowana przez dziecko papużka tańczy w rytm muzyki. Gucci skradnie Wasze serca

• Właściciel papużki umieścił na swoim profilu na Instagramie niezwykły film • Siedząca na ramieniu mężczyzny papużka wdzięcznie podryguje w takt muzyki • Internauci pokochali taniec Gucciego i wspierają papużkę w dochodzeniu do siebie
Share
Torturowana przez dziecko papużka tańczy w rytm muzyki. Gucci skradnie Wasze serca
Źródło: Instagram, Fot: kurterkid
d1ju116

Papużka o wdzięcznym imieniu Gucci wygląda jak karykatura ptaka. Można pomyśleć, że przeżyła pożar lub jakąś podobną katastrofę.

Gucci nie posiada upierzenia, pióra zostały prawdopodobnie wyrwane. Nie ma nawet ogona. Jedyne, co w zwierzęciu przypomina papugę, to głowa.

Jak mówi nowy opiekun papużki, Kurter Barnett, Gucci był zaniedbany i dręczony przez poprzednich właścieli. W domu, w kórym przebywał, torturowało go dziecko - opisuje Barnett.

d1ju116

"Dziękuję wszystkim za wsparcie. Nie spodziewałem się, że to się tak rozdmucha. Gucci kocha to i będzie kontynuował swój taniec do innych kawałków." - mówi nowy właściciel ptaszka.

Oburzeni internauci zaczęli wspierać papużkę i jej właściciela wysyłając im słowa wsparcia i otuchy. "Gucci był torturowany przez dziecko i nikt nie ruszył palcem, by mu pomóc. Teraz jest ze mną i tańczymy każdego dnia" - mówi Barnett. Na filmie, który opublikował Kurter, Gucci siedzi mu na ramieniu i tańczy w rytm muzyki. Nowy właściciel papużki zapewnił już fanów, że nie jest to ostatni filmik z papużką - gwiazdą.

W trzy dni od publikacji na Instagramie, Gucciego zobaczyło prawie 150 tys. osób

d1ju116

Podziel się opinią

Share
d1ju116
d1ju116
Więcej tematów