Trwa ładowanie...
milionerzy

To pytanie naprawdę padło w „Milionerach”. Internauci pokładają się ze śmiechu

Widzowie wtorkowego odcinka teleturnieju wymownie się uśmiechali, kiedy Hubert Urbański zadał uczestniczce pytanie o to, „czego nie płacił Mateusz Kijowski?” Wbrew pozorom wskazanie poprawnej odpowiedzi przysporzyło Pani Natalii sporo problemów…

Share
To pytanie naprawdę padło w „Milionerach”. Internauci pokładają się ze śmiechu
Źródło: Twitter/@theone161980
d3hwzap

Przeciwnicy Mateusza Kijowskiego, lidera Komitetu Obrony Demokracji, wypominają mu, że nie płacił: A: abonamentu telewizyjnego; B: alimentów; C: podatków; D: mandatów; - tak dokładnie brzmiała zagadka, o rozwiązanie której poprosił Urbański.

Wydawałoby się, że skandal obyczajowy byłego lidera KOD jest znany w całej Polsce. Nic bardziej mylnego! Uczestniczka nie była pewna poprawnej odpowiedzi, więc poprosiła prowadzącego o użycie koła ratunkowego pół na pół. W konsekwencji zostały jej dwie propozycje: alimenty i mandaty. Na szczęście, pomimo chwili wahania, Pani Natalii udało się trafić właściwą odpowiedź.

d3hwzap

Przy kolejnym pytaniu program dobiegł końca, a uczestniczka dokończy walkę o milion złotych w kolejnym odcinku. Występ Pani Natalii został jednak dostrzeżony przez internautów, którzy komentując go, mieli doskonały ubaw. Wszystkie wpisy przeczytacie na Twitterze pod hasztagiem #Milionerzy, my zaś pokażemy wam najlepsze z nich.

d3hwzap

Podziel się opinią

Share
d3hwzap
d3hwzap
Więcej tematów