Trwa ładowanie...
d45p68i

TNS OBOP: zadowoleni klienci Idea Centertel


Według TNS Telecoms Index, firma PTK Centertel (Idea Centertel) została operatorem najwyżej ocenionym przez swoich abonentów, uzyskując średnią 7,9. Warto zaznaczyć, że różnice w ocenach między operatorami są niewielkie. Następna w kolejności firma Era GSM uzyskała średnią ocen 7,7, natomiast trzeci w rankingu operator Plus GSM otrzymał notę 7,6 punktu.

d45p68i

Największy odsetek zadowolonych klientów ma Idea Centertel, zarówno wśród klientów płacących abonament (65,2%), jak i wśród płacących w systemie pre-paid (67,3%). Najmniejszy odsetek zadowolonych ma Plus GSM wśród klientów, którzy płacą w systemie pre-paid (56,5%), podczas gdy w Era GSM jest ich 62,9%. Okazuje się natomiast, że odsetek klientów zadowolonych, płacących abonament jest nieznacznie wyższy w Plus GSM (62,2%), niż w Era GSM (61,3%).

Przedstawione powyżej wyniki pochodzą z ciągłego badania TNS Telecoms Index zrealizowanego w styczniu, lutym i marcu przez TNS OBOP na reprezentatywnej próbie mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia. (miz)

d45p68i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45p68i
Więcej tematów