Trwa ładowanie...
d1nf0mf

Thun znieważona, ale sama nie jest lepsza? Dominik Tarczyński przypomniał jej kontrowersyjny wpis

"Dno" - napisał na Twitterze poseł PiS Dominik Tarczyński. Zamieścił post Róży Thun z 1 stycznia, by ma pokazać, że europosłanka PO nie powinna być oburzona słowami Ryszarda Czarneckiego pod jej adresem. Sama bowiem "gardzi ludźmi".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominik Tarczyński zajął stanowisko ws. "szmalcownika"
Dominik Tarczyński zajął stanowisko ws. "szmalcownika" (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d1nf0mf

Konflikt między Różą Thun i Ryszardem Czarneckim z biegiem czasu wcale nie słabnie. Teraz głos w sprawie zabrał Dominik Tarczyński. Stanął w obronie kolegi z PiS i uderzył w przedstawicielkę PO.

"Tak kobieta domaga się dla siebie szacunku. Gardzi innymi, szydzi z wiary i bluźni... Dno" - napisał na swoim twitterowym profilu. Do komentarza dołączył zdjęcie wpisu Thun z początku stycznia.

Europosłanka w tym poście odnosiła się do dyskusji o wyburzeniu Pałacu Kultury i Nauki. "No proszę. I wszyscy się ucieszą. To jest po prostu najlepsze rozwiązanie! Tylko zegara będzie brakowało, bo przydatny, jak się pędzi na dworzec" - napisała przy zdjęciu. Grafika przedstawia natomiast PKIN z twarzą Jarosława Kaczyńskiego na górze.

Jak to się zaczęło?

Przypomnijmy, że Czarnecki porównał koleżankę z Parlamentu Europejskiego do "szmalcownika". Sprowokował go do tego film, w którym wystąpiła europosłanka. To reportaż dla niemieckiej telewizji. Thun mówi w nim, że idziemy w kierunku dyktatury.

d1nf0mf

Zobacz też: Czarnecki do Thun: nie będę się zniżał to tego języka nienawiści. O co poszło?

Czarnecki nie zamierza się ze swoich słów wycofać. Co na to Thun?

- Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego przestrzeń publiczną paskudzi ohydnymi zdaniami - zaznaczyła. Zapowiedziała też, że złoży pozew w tej sprawie.

d1nf0mf

Podziel się opinią

Share

d1nf0mf

d1nf0mf
Więcej tematów