Trwa ładowanie...

Terlecki szykuje się na wojnę. Wicemarszałek sejmu i poseł PiS pozuje do zdjęcia w hełmie i kamizelce kuloodpornej

Terlecki w hełmie i kamizelce kuloodpornej pali papierosa na Ukrainie. Wicemarszałek sejmu opublikował na Twitterze nietypowe zdjęcie z XI sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy.

Share
Terlecki szykuje się na wojnę. Wicemarszałek sejmu i poseł PiS pozuje do zdjęcia w hełmie i kamizelce kuloodpornej
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
d2lxemn

Terlecki gotowy na wojnę pozuje w kamizelce kuloodpornej i chełmie

Ryszard Terlecki w środę 6 marca na swoim Twitterze umieścił nietypowe zdjęcie. Wicemarszałek Sejmu jest na nim ubrany w hełm oraz kamizelkę kuloodporną, a w ustach trzyma papierosa. Zdjęcie okraszono opisem i wyjaśnieniem „Koło Słowiańska na linii rozgraniczenia między terenem kontrolowanym przez Ukrainę a obszarem okupowanym. Ukraińcy kazali ubrać kamizelki kuloodporne”.

Ryszard profilu polityka PiS zostało zrobione w strefie granicznej między Ukrainą a obszarem przejętym przez separatystów.

d2lxemn

Terlecki bohaterem przeróbek

Terlecki oraz jego zdjęcie błyskawicznie stały się hitem internetu. Pod wpisem błyskawicznie zaczęły pojawiać się przerobione wersje zdjęcia. Na tweet Terleckiego odpowiedzieli również inni politycy. Robert Biedroń stwierdził, że czuje się bezpieczniej z takim wicemarszałkiem, a Krystyna Pawłowicz zażartowała, że Ukraińcy pozwolili Terleckiemu zapalić ostatniego papierosa.

d2lxemn

Podziel się opinią

Share
d2lxemn
d2lxemn
Więcej tematów