Trwa ładowanie...
d85017l

Teatr nad Wisłą - w tym tygodniu wystawią "Panny Dworskie"

Kolejny spektakl na leżakach, pod gołym niebem, przy zachodzie słońca. Tym razem Teatr zaprezentuje w Pomoście 511 sztukę, która powstała w oparciu o scenariusz filmu "Sznur" Alfreda Hitchcocka, w autorskiej adaptacji Andre de La Cruz. Nie zabraknie humoru rodem z filmów Tarantino. Niepowtarzalny nastrój, Wisła, leżaki, teatr - zapraszamy na idealny wtorkowy wieczór - mówią organizatorzy. Wstęp jak zwykle wolny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teatr nad Wisłą - w tym tygodniu wystawią "Panny Dworskie"
(WawaLove.pl)
d85017l

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Panny Dworskie - Aleksandra i Magda zabijają A. dla czystej przyjemności i w przekonaniu, że mają do tego prawo. Prawo przysługujące, nadrzędnym jednostkom, za które się uważają. Zabójstwo jest dla nich aktem, a zwłoki dziełem na miarę Velasqueza, które trzeba wystawić. Sztuka przecież potrzebuje odbiorców. Organizują zatem przyjęcie - wernisaż, na którym wystawiają zwłoki A. w wyjątkowym miejscu, które znane jest tylko autorkom „dzieła”.

Wśród nieświadomych, wyczekujących na A. gości jest jego narzeczona oraz Pani Profesor Etyki nie zdające sobie sprawy, że A. jest niemym świadkiem toastów za jego zdrowie. W trakcie imprezy, ujawniają się przedziwne relacje, łączące jej uczestników. Stajemy się świadkami gry towarzyskiej, obnażającej ludzkie namiętności i słabości, gdzie inteligencja, humor, nienawiść i tkliwość przeplatają się.

Scenariusz i reżyseria - Andre de la Cruz
Asystentka reżysera: Dominikia Maria Malczyńska
Światło i dźwięk - Maciej Bułtowicz
Scenografia - Dorota Chwedorowicz
Obraz - Rafał Grabowski, Michał Stopa, Igor Rudziński
Występują: Miriam Aleksandrowicz, Diana Karamon, Magdalena Łoś, Dorota Chwedorowicz, Sandra Stencel

d85017l

Podziel się opinią

Share

d85017l

d85017l
Więcej tematów