Trwa ładowanie...

Taśmy Obajtka. Jacek Wrona zamówił mszę na Jasnej Górze za prezesa Orlenu

Taśmy Obajtka odbiły się szerokim echem. Niektórzy starają się bornić prezesa Orlenu. Wśród nich znalazł się komentator Jacek Wrona, który zamówił mszę na Jasnej Górze "w intencji Daniela O."
Share
Taśmy Obajtka. Jacek Wrona zamówił mszę na Jasnej Górze za prezesa Orlenu
Taśmy Obajtka. Jacek Wrona zamówił mszę na Jasnej Górze za prezesa OrlenuŹródło: FORUM
d4m11jr

W piątek ukazały się taśmy z udziałem Daniela Obajtka. "Gazeta Wyborcza" napisała w piątek, że Obajtek, w czasach, gdy był wójtem Pcimia, "chciał wykończyć firmę swojego wuja". "Choć jako samorządowiec nie mógł tego zrobić, kierował z tylnego siedzenia konkurencyjną spółką. Potem skłamał w tej sprawie przed sądem" - podała "GW".

W środę światło dzienne ujrzały kolejne taśmy z udziałem Daniela Obajtka. Nagrania - według "Gazety Wyborczej" - mają dobitnie świadczyć, że ówczesny wójt Pcimia wydawał polecenia dyrektorowi handlowemu firmy TT Plast o imieniu Szymon polecenia.

Tymczasem Jacek Wrona, były policjant, a obecnie komentator w TVP Info zamówił mszę w intencji Daniela Obajtka. Poinformował o tym za pośrednictwem Twittera.

d4m11jr

Rzecznik rządu o Donaldzie Tusku. Riposta Marcina Kierwińskiego

Msza została zamówiona na Jasnej Górze na środę 3.03 o godzinie 7. Rzecznik Jasnej Góry o. Michał Legan pytany przez "Gazetę Wyborczą", czy msza została odprawiona, odparł, że "podczas mszy zbiorowej nie wszystkie intencje są odczytywane".

"Duchowni na głos odczytują intencje, gdy odpowiednie kartki trafią do zakrystii 10 minut przed mszą. Nie wiadomo, jak było w przypadku mszy za Daniela Obajtka" - czytamy w artykule.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m11jr

Podziel się opinią

Share
d4m11jr
d4m11jr
Więcej tematów