Trwa ładowanie...

Takie sondy tylko w TVP Info. Redakcja zapomniała, na czym polega robienie tego typu materiałów?

Informacyjny kanał Telewizji Polskiej postanowił zapytać przechodniów na ulicy, kto ich zdaniem powinien zostać premierem Polski. Po obejrzeniu materiału włos się jeży na głowie. Redaktor zadaje stronnicze pytanie i pokazuje wyłącznie jeden typ odpowiedzi.

Share
Takie sondy tylko w TVP Info. Redakcja zapomniała, na czym polega robienie tego typu materiałów?Źródło: twiiter/ tvp info
d41iupm

"Grzegorz Schetyna czy Rafał Trzaskowski na premiera Polski?" - pyta redaktor TVP Info, a pokazani w materiale ludzie zgodnie odpowiadają "żaden z nich". Gdy ktoś z przechodniów zaczyna się zastanawiać, to pracownik TVP szybko dodaje, i to niepoprawnie językowo, że "oboje panowie" są z Platformy Obywatelskiej. Co więcej, nawet sam dopowiada odpowiedź "żaden".

Internuaci nie kryją oburzenia materiałami przygotowanymi w taki sposób.

To nie pierwszy raz gdy TVP Info pokusiło się o przygotowanie tak bardzo "rzetelnej" sondy ulicznej. Kilka tygodni temu zapytano przechodniów o ocenę Donalda Tuska jako Polaka.

Co ciekawe stacja najwyraźniej bardzo upodobała sobie piosenkę "Black and Yellow" amerykańskiego rapera o pseudonimie Wiz Khalifa, bo to już kolejny materiał, w którym podkładają fragment jego piosenki.

d41iupm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41iupm
d41iupm
Więcej tematów