Trwa ładowanie...
d4fe3bx

Tajemnicza śmierć pacjentów w szpitalu w Polanicy-Zdroju. Są wyniki sekcji zwłok

Przeprowadzona sekcja zwłok dwóch pacjentów zmarłych na początku tygodnia w szpitalu w Polanicy-Zdroju (woj. dolnośląskie) nie pozwoliła na ustalenie przyczyn ich śmierci. Prokuratura zleciła dalsze badania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicza śmierć pacjentów w szpitalu w Polanicy-Zdroju. Są wyniki sekcji zwłok
(fotolia)
d4fe3bx

Wracamy do sprawy tajemniczej śmierci dwóch pacjentów leczonych na oddziale neurochirurgii Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdroju. We Wrocławiu przeprowadzona została sekcja zwłok obu mężczyzn.

- Sekcja nie dała odpowiedzi na pytanie o przyczyny śmierci pacjentów, nawet przypuszczalnej. Zlecone zostało przeprowadzenie badań toksykologicznych oraz histopatologicznych, których wyniki poznamy najwcześniej za 6-8 tygodni - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Ewa Ścierzyńska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Pacjenci oddziału neurochirurgii, hospitalizowani na jednej, dwuosobowej sali, zmarli w podobnym czasie w poniedziałek 11 maja. Kilka dni wcześniej obaj przeszli nieskomplikowane zabiegi, a ich stan zdrowia określany był jako dobry i nic nie zapowiadało nagłego pogorszenia.

Śledztwo w sprawie śmierci mężczyzn prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kłodzku.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4fe3bx

Podziel się opinią

Share
d4fe3bx
d4fe3bx
Więcej tematów