Schetyna chwali kampanię Nawrockiego. "U Trzaskowskiego zawiodło"
Grzegorz Schetyna w programie "Tłit" WP, odnosząc się do kampanii Rafała Trzaskowskiego stwierdził, że "nie była dobra". Senator KO nie zgodził się z krytyką Aleksandra Kwaśniewskiego, ale przyznał, że sztab Karola Nawrockiego "odrobił lekcję w bardzo dobrym stylu", zwłaszcza w mediach społecznościowych.