Trwa ładowanie...
d2jedz7

Ta restauracja właśnie przeszła "Kuchenne Rewolucje". Policja znalazła w lokalu narkotyki

W restauracji prowadzonej przez 29-latka z Sosnowca znaleziono znaczną ilość marihuany. Najprawdopodobniej, to właśnie w tym lokalu, jeszcze niedawno Magda Gessler przeprowadziła słynne "Kuchenne Rewolucje".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta restauracja właśnie przeszła "Kuchenne Rewolucje". Policja znalazła w lokalu narkotyki
(screen, Fot: slaska.policja.gov.pl)
d2jedz7

We wtorek funkcjonariusze z sosnowieckiej komendy zatrzymali właściciela miejscowej restauracji. W lokalu znaleziono kilogram przygotowanych do suszenia krzewów konopi indyjskiej.
Kryminalni ze śląskiej policji już od dłuższego czasu podejrzewali 29-latka o narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany przed swoim lokalem w centrum miasta.
Jak podaje Dziennik Wschodni, to właśnie tam, jeszcze niedawno odbywały się "Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler. Za sprawą słynnej restauratorki, nazwę lokalu zmieniono z "Sale&Pepe" na "il Pino".

29-latek przyznał, że narkotyki przetrzymywał w restauracji. "W części gospodarczej lokalu, w przemyślnie ukrytym pomieszczeniu policjanci zabezpieczyli niemal kilogram konopi indyjskich przygotowanych do suszenia oraz sprzęt służący do ich uprawy" czytamy na stronie śląskiej policji.
Prokuratura postawiła wlaścicielowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna obecnie przebywa pod nadzorem policji, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

d2jedz7

Podziel się opinią

Share

d2jedz7

d2jedz7
Więcej tematów