Trwa ładowanie...
d4h8a9q

Szymon Hołownia idzie za ciosem. Czat z kandydatem na wybory prezydenckie 2020

Szymon Hołownia ogłosił, że chce zostać kandydatem na wybory prezydenckie 2020. Pisarz i prezenter ogłosił swoją decyzję na deskach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Trwa czat na żywo, gdzie każdy może zadać pytanie Szymonowi Hołowni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia idzie za ciosem. Czat z kandydatem na wybory prezydenckie 2020
Szymon Hołownia idzie za ciosem. Czat z kandydatem na wybory prezydenckie 2020 (PAP, Fot: Marcin Obara)
d4h8a9q

Szymon Hołownia ogłosił decyzję ws. wyborów prezydenckich 2020. - Słowa już były, czas działać. Powiem to po raz pierwszy. Na początku przyszłego roku zostaną ogłoszone wybory mające wyłonić prezydenta RP. Chcę w nich kandydować - powiedział w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Hołownia po ogłoszeniu decyzji o udziale w wyborach prezydenckich 2020 zaprosił na czat na żywo. "Dziękuję wszystkim, którzy byli dzisiaj ze mną. Dołączcie na krótki czat, który rozpoczniemy jeszcze dzisiaj o 20:30 na moim profilu na Facebooku."

Szymon Hołownia idzie za ciosem. Czat z kandydatem na wybory prezydenckie 2020

d4h8a9q

Hołownia w trakcie czatu wielokrotnie powtarzał tezy, z którymi dzielił się widzami spotkania w Gdańsku. Padło wiele pytań, między innymi o jego autorytety. Wymienił siostrę Małgorzatę Chmielewską i papieża Franciszka.

- Jestem też zaszczycony, że w tym naszym projekcie zobaczycie takich ludzi: którzy nie tylko gadają, ale też pracują, by pomagać innym - zapowiedział.

Zobacz też: Szymon Hołownia kandydatem na wybory prezydenckie 2020. "Kaznodzieja w amerykańskim stylu"

Szymon Hołownia zaprosił na czat na żywo. "Nie, TVN mi nie kazał"

Szymon Hołownia uciął też spekulacje dotyczące tego, kto stoi za jego kandydaturą. Prosił też, żeby nie powielać plotek na ten temat. - Nie, TVN mi nie kazał - zapewniał. Hołownia zapowiedział też, że będzie korzystał z różnych uprawnień pozakonstytucyjnych, by jego prezydentura była przełomowa. - Mam wiele pomysłów, na które żaden prezydent do tej pory nie wpadł - podkreślił.

d4h8a9q

Hołownia w niedzielę po południu uciął trwające od tygodni spekulacje. - Naprawdę idziemy po zwycięstwo. Chcę pokazać, że przełożonym prezydenta nie będzie szef partii, tylko naród. Wy - powiedział.

Czytaj też: Michał Wróblewski: "Szymon Hołownia kontra partyjniactwo. Kaznodzieja czaruje Polaków" OPINIA
Szymon Hołownia podjął decyzję ws. wyborów prezydenckich 2020

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h8a9q

Podziel się opinią

Share

d4h8a9q

d4h8a9q
Więcej tematów