Trwa ładowanie...

Szybka akcja policji. Złapali mężczyznę, który groził Katarzynie Lubnauer

Nieznany sprawca wysłał w niedzielę pełen wulgaryzmów e-mail z pogróżkami wobec posłanki PO-KO Katarzyny Lubnauer. Stołeczna policja zadziałała błyskawicznie. Nadawca pogróżek został już zatrzymany. Okazało się, że to funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej.

Share
Szybka akcja policji. Złapali mężczyznę, który groził Katarzynie Lubnauer
Źródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
dbzxy0i

O sprawie na swoim profilu na Facebooku poinformowała Katarzyna Lubnauer. "Wczoraj w czasie programu "Kawa na Ławę" na adres kontakt24@tvn.pl został przesłany mail z pogróżkami w moją stronę: 'Lubnauer ty k....o szmato dziwko suko trzeba cie zabić jak tego złodzieja Adamowicza.' Dziękuje TVN za zgłoszenie sprawy na Policję. Wczoraj dopełniłam po telefonie z Policji formalności, w nocy ostrzegli mnie, że sprawca jest w mojej okolicy, żebym nie wychodziła.
Rano okazało się, że sprawca został w nocy ujęty" - relacjonuje posłanka.

"Gratuluję Komendzie Stołecznej Policji sprawności i dziękuję za ostrzeżenie!" - dodała polityk PO-KO.

dbzxy0i

Posłanka zwróciła jednocześnie uwagę, że ta historia powinna być ostrzeżeniem, dla "wszystkich twórców takich anonimowych gróźb, że nie są bezkarni!".

Jak ustalił reporter Radia ZET mężczyzna, który wysłał pogróżki posłance jest funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej. Policja miała ostrzec Lubnauer, żeby nie wychodziła ze swojego pokoju w hotelu sejmowym, bo sprawca jest w pobliżu.

Mężczyzna został zatrzymany w nocy - w czasie pracy.

dbzxy0i

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbzxy0i

Podziel się opinią

Share
dbzxy0i
dbzxy0i
Więcej tematów