Trwa ładowanie...

Szczątki pocisku na polu. Rosjanie "zgubili" rakietę?

Rosyjscy kolejarze znaleźli w pobliżu przejazdu kolejowego w obwodzie wołgogradzkim coś, co przypomina szczątki pocisku. Mieszkańcy sąsiedniej wsi twierdzą, że widzieli wcześniej na niebie coś, co wyglądało jak rakiety. Czyżby rosyjska armia "zgubiła" kolejny pocisk?

Szczątki pocisku na polu. Rosjanie "zgubili" rakietę?Szczątki pocisku na polu. Rosjanie "zgubili" rakietę?Źródło: Astra, Telegram
d4dl7q6
d4dl7q6

Kolejarze oczyszczali w poniedziałek przejazd kolejowy w pobliżu wsi Bolszoj Morec w rejonie jelańskim w obwodzie wołgogradzkim. Nagle, na pobliskim polu zauważyli charakterystyczny przedmiot. Gdy podeszli bliżej stwierdzili, że są to najprawdopodobniej szczątki rakiety.

Informację o znalezisku potwierdziła rosyjskiemu serwisowi "Węzeł Kaukaski" kierownik administracji miejscowości - Galina Zujeva. Zaznaczyła, że ​​poinformowano o tym służby ratunkowe.

Co ciekawe, służby ratunkowe rejonu jeleńskiego, a także Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych obwodu wołgogradzkiego odmówiły informacji na temat znaleziska - stwierdziły, że nie mają takiego zgłoszenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ekspert ostrzega: "Jesteśmy w sytuacji cichej wojny"

Serwis przypomina, że to nie pierwszy przypadek upadku "obiektów latających" w Rosji od czasu rozpoczęcia wojny w Ukrainie.

Kolejna "zguba" Rosjan?

31 grudnia 2022 roku na polu w obwodzie rudniańskim obwodu wołgogradzkiego znaleziono metalowe fragmenty niezidentyfikowanego obiektu, który spadł z nieba. Lokalni mieszkańcy twierdzili na portalach społecznościowych, że są to szczątki rakiety.

d4dl7q6

17 października 2022 roku samolot Su-34 wbił się w dziewięciopiętrowy budynek mieszkalny. Do zdarzenia doszło w Jejsku, zginęło wówczas 16 osób.

7 kwietnia 2022 roku okazało się, że część ściany budynku mieszkalnego we wsi Frolow w obwodzie rostowskim została zniszczona po tym, jak spadła na nią rakieta. Na szczęście rakieta nie wybuchła, zajęli się nią saperzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4dl7q6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4dl7q6
Więcej tematów