Trwa ładowanie...

Święto Kina 2019. Podano datę tegorocznej edycji i ceny biletów

Święto Kina już na stałe wpisało się do kalendarza imprez organizowanych w Polsce. Co roku z wyjątkowych promocji na bilety korzystają setki tysięcy widów w całym kraju. Kiedy odbędzie się Święto Kina 2019? Znamy oficjalną datę.

Share
Święto Kina 2019. Podano datę tegorocznej edycji i ceny biletów
Źródło: iStock.com
d3u02it

Święto Kina 2019 będzie krótsze od ubiegłorocznej edycji. W 2018 roku z promocji mogliśmy korzystać w sobotę i niedzielę (15-16 grudnia). W tym roku wyjątkowa okazja będzie trwała tylko jeden dzień.

Już w niedzielę 15 grudnia widzowie w całej Polsce będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty kilku sieci kin. Już po raz szósty w całym kraju zostanie przeprowadzona akcja "Święto Kina". Tego dnia bilety do multipleksów można kupić w mocno obniżonych cenach.

d3u02it

Święto Kina 2019. Kto organizuje? Ceny biletów

Zasady Święta Kina 2019 będą bardzo proste. Wystarczy w niedzielę 15 grudnia wybrać się do jednego z kin biorących udział w akcji. Bilety tego dnia będą kosztowały 12 zł. Cena ta będzie obowiązywać na seanse 2D dla dzieci i dorosłych. Promocja ta nie łączy się z innymi ofertami. Nieco droższe mogą być bilety na seanse 3D.

Święto Kina cieszy się ogromną popularnością ze względu na atrakcyjną cenę. W Warszawie w weekend, za bilet na seans 2D osoba dorosła musi zapłacić ponad 30 zł. 15 grudnia bilet będzie można kupić za 1/3 normalnej ceny.

  • Kto zorganizuje Święto Kina 2019? Oto lista sieci:
  • Cinema City
  • Multikino
  • Cinema 3D
  • Helios

Mapę kin biorących udział w akcji można znaleźć na stronie internetowej swietokina.com.

Zobacz też: Debata kandydatów PO na prezydenta. Bogdan Zdrojewski: rozczarowująca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3u02it

Podziel się opinią

Share
d3u02it
d3u02it
Więcej tematów