Trwa ładowanie...

Święto kina 2018 Cinema City, Multikino, Helios – jaki seans warto wybrać

Święto kina 2018 już w najbliższy weekend. Sieci Cinema City, Multikino, Helios, Cinema 3D oraz kilka innych szykują się już na przyjęcie tysięcy klientów, a my zastanawiamy się jaki seans warto wybrać.

Share
Święto kina 2018 Cinema City, Multikino, Helios – jaki seans warto wybrać
Źródło: iStock.com
d2hqxbi

Święto kina 2018 – kiedy

Święto kina 2018 potrwa przez cały nadchodzący weekend. Zarówno w sobotę (15 grudnia) jak i w niedzielę (16 grudnia) będziemy mogli kupić bilety na wszystkie seanse w cenie 12 zł. Wejściówki na seanse 3D również będą kosztowały 12 zł. W tym przypadku konieczna będzie jednak dodatkowa opłata za okulary do oglądania seansu (w niektórych sieciach można zabrać własne). Podczas święta kina nie obowiązują zniżki na bilety, które są na co dzień oferowane przez kina. Klienci będą mogli za to korzystać z voucherów.

Święto kina 2018 to znakomita szansa na obejrzenie popularnych seansów w zaskakująco niskiej cenie. W tym roku do akcji przystąpiło Cinema City, Multikino, Cinema 3D, Helios, a także wiele innych kin. Pełną listę placówek można sprawdzić na stronie Swietokina.com.

d2hqxbi

Święto kina 2018 – jaki seans wybrać

Święto kina 2018 będzie obfitowało w atrakcyjne seanse. Na uwagę z pewnością zasługuje przezabawna polska komedia romantyczna „Planeta Singli 2”, która szturmem podbiła listy najchętniej oglądanych produkcji. Na uwagę fanów sci-fi z pewnością zasługuje film „Zabójcze Maszyny”. Miłośnicy muzyki kinowej nie powinni przeoczyć dwóch bardzo ciekawych i przepełnionych emocjami propozycji, którymi są „Bohemian Rhapsody” (historia zespołu Queen) oraz „Narodzin Gwiazdy” (w rolach głównych Lady Gaga oraz Bradley Cooper).

Święto kina 2018 – kiedy kupić bilet

Repertuar na tegoroczne Święto kina w większości placówek jest już dostępny. O bilety warto zadbać jeszcze przed weekendem, aby mieć dostęp do lepszych miejsc. Warto też zaznaczyć, że w dniu akcji kolejki w kinach mogą być bardzo długie, dlatego warto zaopatrzyć się w bilety nieco wcześniej.

d2hqxbi

Podziel się opinią

Share
d2hqxbi
d2hqxbi
Więcej tematów