Trwa ładowanie...
dcnnef0

Stuhr napisał list do wyborców PiS-u. Przedstawił argument, z którym nawet oni nie mogą się nie zgodzić

Maciej Stuhr opublikował na Facebooku list skierowany do wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Wytoczył argumenty, z którymi trudno się nie zgodzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Agencja Gazeta)
dcnnef0

W sobotę wieczorem Maciej Stuhr opublikował list do elektoratu PiS-u. Jak sam zaznaczył, kwestia, którą przedstawił, do tej pory była poruszana niezwykle rzadko

"Mamy wszyscy świadomość, że kiedyś, za dwa, sześć lat, może nie za naszego życia, tylko naszych dzieci, kiedyś, kiedyś władza się zmieni. A prawo nie. I będzie rządzić np lewica, albo skrajna, faszystowska prawica, albo ktokolwiek inny. I wtedy ta władza, na mocy uchwalanych właśnie dziś ustaw wprowadzi swoich sędziów do Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego i wszystkich innych. I to oni będą nas sądzić wedle swoich wierzeń, wyznań, swojego widzi mi się." - napisał aktor. Następnie zapytał wszystkich zwolenników zmian w wymiarze sprawiedliwości, czy mają pełną świadomość poruszonej przez niego kwestii.

"Żeby potem nie było jakiegoś mazgajstwa, typu: wprowadzić trójpodział władz, a bo mi nie o to chodziło, itp, itd. Ok?" - dodał aktor.

Reakcja internautów jest niezwykła. W ciągu zaledwie kilku minut na post zareagowało ponad 6 tys. internautów.

dcnnef0

Podziel się opinią

Share
dcnnef0
dcnnef0
Więcej tematów