Trwa ładowanie...
d4iyulh

Strzelanina w Las Vegas. Marilou Danley, towarzyszka sprawcy, zatrzymana przez policję

Rośnie liczba ofiar strzelaniny w Las Vegas. Zginęło co najmniej 50 osób, a 200 zostało rannych. Napastnikiem okazał się 64-letni Stephen Paddock. Policja właśnie aresztowała towarzyszkę sprawcy Marilou Danley. Ale według wstępnych informacji, nie jest ona zamieszana w atak w USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marilou Danley zatrzymana przez policję
Marilou Danley zatrzymana przez policję (PAP/EPA, Fot: LVMPD)
d4iyulh

Sprawca ataku w USA najprawdopodobniej strzelał z hotelowego balkonu. Jego celem byli ludzie zgromadzeni na koncercie muzyki country w Las Vegas. Jak podał szeryf tego miasta Joseph Lombardo, w jego pokoju znaleziono "wiele sztuk broni palnej".

Odnaleziono także dwa pojazdy zarejestrowane na 64-latka – to Hyundai Tucson i Chrysler Pacifica Touring.

d4iyulh

Sprawcą, który został zabity przez policję, jest 64-letni Stephen Paddock. Policja właśnie zatrzymała towarzyszkę mężczyzny. Najbardziej poszukiwana kobietą w USA okazała się 62-letnia Marilou Danley. Kobieta pochodzi z Australii, ale przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych prawie 20 lat temu.

Wiadomo, że była współlokatorką Paddocka. Nie podano jednak, jakie relacje ich łączyły. Według wstępnych informacji policji, nie jest ona zamieszana w atak w Las Vegas.

Dramat w USA. Zgineło 50 osób, a 200 jest rannych

W strzelaninie zginęło co najmniej 50 osób, a ponad 200 zostało rannych.

d4iyulh

Konsulat Generalny RP w Los Angeles monitoruje sytuację w Las Vegas w związku ze strzelaniną.

"Konsulat monitoruje sytuację w Las Vegas w związku ze strzelaniną. Jesteśmy w kontakcie z OFM (Biurem ds. Misji Zagranicznych Departamentu Stanu - przyp. PAP). Czekamy na bliższe informacje o ofiarach" - napisano na profilu.

d4iyulh

Podziel się opinią

Share

d4iyulh

d4iyulh
Więcej tematów