Trwa ładowanie...

Strajk Kobiet. Zdewastowano biuro poselskie polityka PiS

Poseł PiS i wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk pokazał zdjęcie swojego biura poselskiego w Poznaniu. Budynek został pomalowany czerwoną farbą. Umieszczono na nim wulgarne hasło oraz błyskawicę znaną z protestów w ramach Strajku Kobiet.

Share
Strajk Kobiet. Farba na biurze poselskim polityka PiS Szymona Szynkowskiego vel Sęka
Strajk Kobiet. Farba na biurze poselskim polityka PiS Szymona Szynkowskiego vel SękaŹródło: East News
d1aqm24

Polityk Prawa i Sprawiedliwość poinformował w mediach społecznościowych, że nieznani sprawcy zdewastowali jego biuro poselskie w Poznaniu.

Na zdjęciach zamieszczonych przez Szymona Szynkowskiego vel Sęka widać, że pomalowana została m.in. tablica przed budynkiem, na którym widać logo PiS oraz imię i nazwisko sekretarza stanu w MSZ.

d1aqm24

Strajk Kobiet. Farba na biurze poselskim polityka PiS Szymona Szynkowskiego vel Sęka

W środku pomazane farbą zostały drzwi do biura, na którym umieszczono błyskawicę znaną z protestów Strajku Kobiet. Na drzwiach do windy zamieszczono z kolei wulgarne hasło.

"Przypomnę, że poznańska Platforma Obywatelska na ubiegłej sesji odroczyła na rok rozpatrywanie stanowiska Rady Miasta potępiającego akty wandalizmu radykalnych uczestników Strajku Kobiet, usprawiedliwiając je. Tolerancja?" - skomentował poseł.

Barbara Nowacka oburzona słowami europosłanki PiS Elżbiety Kruk w PE

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1aqm24

Podziel się opinią

Share
d1aqm24
d1aqm24
Więcej tematów