Trwa ładowanie...
d28amnc

Stowarzyszenie związane z partią Gowina dostało dofinansowanie. Powstało 18 dni wcześniej

Kwota grantu wyniosła ponad 230 tys. zł. Otrzymało ją Stowarzyszenie Ekonomia Nauka Społeczeństwo. W jej władzach zasiadają osoby związane z partią Porozumienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stowarzyszenie powiązane z Jarosławem Gowinem otrzymało dofinansowanie od resortu zarządzanego przez ministra nauki i szkolnictwa wyższego
Stowarzyszenie powiązane z Jarosławem Gowinem otrzymało dofinansowanie od resortu zarządzanego przez ministra nauki i szkolnictwa wyższego (East News, Fot: PAWEL WISNIEWSKI)
d28amnc

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs na wsparcie uniwersytetów trzeciego wieku. Wśród organizacji, które otrzymały dofinansowanie, znalazło się stowarzyszenie powiązane z partią Jarosława Gowina. Organizacja została założona 18 dni przed ogłoszeniem konkursu - informuje "Wprost".

We władzach stowarzyszenia zasiadają trzy osoby powiązane z Porozumieniem. Prezesem jest Krzysztof Kupiec, a jego zastępcą Aneta Bobowiec-Stachowicz. Oboje są asystentami posła Michała Cieślaka. Drugim wiceprezesem jest Hubert Przybyszewski, były pełnomocnik Gowina w powiecie kazimierskim.

Zobacz także: Jakub Stefaniak: ja nikomu żadnej pracy nie załatwiłem

Aby dostać grant trzeba było również przedstawić potwierdzenie działalności w pracy z seniorami z dwóch lat. Ostatecznie zrezygnowano z tego kryterium. - Wnioski są oceniane pod względem formalnym i merytorycznym, a nie pod względem przynależności członków władz podmiotów zgłaszających do organizacji politycznych - tłumaczy przyznanie dofinansowania resort.

Źródło: "Wprost"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d28amnc

Podziel się opinią

Share
d28amnc
d28amnc
Więcej tematów