Trwa ładowanie...
d1t2wpk

Stary Chwalim. 79-latek z zarzutem zabójstwa partnerki

Ciało kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w woj. zachodniopomorskim. Podejrzewany o zbrodnię sam zgłosił się na policję. 79-latek został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Grozi mu dożywocie.
Share
Śmierć kobiety w Starym Chwalimiu. 79-latek przyznał się do winy (fot. policja.gov.pl)
Śmierć kobiety w Starym Chwalimiu. 79-latek przyznał się do winy (fot. policja.gov.pl)
d1t2wpk

Do zabójstwa 72-latki doszło w nocy z soboty na niedzielę w Starym Chwalimiu (woj. zachodniopomorskie). Ciało kobiety znaleziono w jednym z mieszkań. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Szczecinku. Podejrzewany o dokonanie zbrodni sam zgłosił się na policję. To partner ofiary. 79-latek został zatrzymany.

Śmierć kobiety w Starym Chwalimiu. 79-latek przyznał się do winy

We wtorek pojawiły się nowe fakty w sprawie. Mężczyzna został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Przyznał się do winy. 79-latek zeznał, że razem ze swoją partnerką kupił mieszkanie w Starym Chwalimiu. Kobieta zajęła mieszkanie na stałe, a mężczyzna miał do niej dojeżdżać z Nowogardu.

d1t2wpk

Przeczytaj: Kołobrzeg. Przyznał się do zabicia kolegi. Od roku przebywa w areszcie

Według mężczyzny jego partnerka była na niego od kilku dni zdenerwowana. Pokrzykiwała, ale nie mówiła, dlaczego. Feralnego dnia doszło do kłótni. 79-latek tłumaczył, że w przypływie złości chwycił kobietę za szyję i udusił. Następnie położył ciało na łóżku.

Stary Chwalim. Mężczyzna podejrzany o uduszenie partnerki. Grozi mu dożywocie

Jego wersję zdarzeń potwierdzają wstępne wyniki sekcji zwłok. Zanim podejrzany zgłosił się na komisariat, opowiedział o zbrodni swoim bliskim. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu dożywocie. Do sądu został skierowany wniosek o tymczasowy areszt, ale jeszcze nie został rozpatrzony.

d1t2wpk

Przeczytaj również: Szczecin. Pożar szpitala. Jedna osoba nie żyje

Zgrzyt w Koalicji Polskiej. Michał Kamiński odpowiada Piotrowi Zgorzelskiemu

Źródło: PAP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1t2wpk

Podziel się opinią

Share
d1t2wpk
d1t2wpk
Więcej tematów