Trwa ładowanie...

Szczecin. Zderzenie karetki z samochodem osobowym

W Szczecinie miał miejsce groźnie wyglądający wypadek karetki. Ambulans przewrócił się na bok wskutek zderzenia z osobowym mercedesem.

Share
Szczecin. Wypadek karetki pogotowia ratunkowego
Szczecin. Wypadek karetki pogotowia ratunkowegoŹródło: PAP, Fot: PAP/Marcin Bielecki, Marcin Bielecki
d5mylnx

Wypadek miał miejsce około godziny 10.00 w Szczecinie na skrzyżowaniu przy moście Długim.

Szczecin. Karetka przewróciła się na bok

Ambulans prywatnej firmy przewrócił się na bok po zderzeniu z osobowym mercedesem. Samochód osobowy wskutek zdarzenia wjechał w słup. Na szczęście żadnej z biorących udział w kolizji osób nic się nie stało. Karetką jechali ratownicy, którzy tuż po zdarzeniu o własnych siłach opuścili przewrócony na bok pojazd. Interwencja medyczna nie była potrzebna.

d5mylnx

- To nie nasz pojazd, a prywatna karetka. Na skutek wypadku nie proszono nas o pomoc, z relacji uczestników wynika, że pomoc ratowników nie była potrzebna - powiedziała Paulina Targaszewska, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie w rozmowie z Głosem Szczecińskim

Szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym to izolatorium? Riposta dyrektora placówki

Po wypadku wystąpiły jednak bardzo duże utrudnienia w ruchu. Zabezpieczająca miejsce zdarzenia policja pokierowała ruch w stronę centrum pasem jezdni przeznaczonym dla autobusów i tramwajów komunikacji miejskiej. Trudności w poruszaniu się trwały ok. godzinę aż do momentu usunięcia uszkodzonych pojazdów z jezdni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d5mylnx

Podziel się opinią

Share
d5mylnx
d5mylnx
Więcej tematów