Trwa ładowanie...

Startuje Polibuda Open Air - dwa dni koncertów przy Politechnice Poznańskiej

Jelonek, Indios Bravos i Vavamuffin to tylko kilka gwiazd dwudniowej imprezy organizowanej przez samorząd studencki Politechniki Poznańskiej.

Share
Startuje Polibuda Open Air - dwa dni koncertów przy Politechnice Poznańskiej
Źródło: Polibuda Open Air
d2ehyq3

Polibuda Open Air to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz majowych imprez studenckich poprzedzających poznańskie juwenalia. Podobnie jak w latach poprzednich miejscem imprezy będzie parking znajdujący się za Centrum Dydaktycznym Wydziału Technologii Chemicznej na terenie kampusu Politechniki Poznańskiej na Piotrowie.

Jak zwykle, studenci będą mogli się tu bawić podczas koncertów zaproszonych gwiazd. Już w czwartek, 14 maja zagrają Vavamuffin, Terrific Sunday oraz trzy zespoły będące finalistami tegorocznego Akademickiego Przeglądu Muzycznego – Loko, Osoko i Ciabatta. W piątek wystąpią z kolei Jelonek, Indios Bravos, Etna Kontrabande i Felix The Baker. W oba dni koncerty rozpoczynają się o godz. 18.

d2ehyq3

Muzyka to oczywiście nie jedyne atrakcje Polibuda Open Air.

- Będzie można skoczyć na bungee albo powspinać się na ściankę wspinaczkową lub pograć w piłkarzyki. Na terenie imprezy będzie też specjalna sprawa chillout – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Jan Sieiński, rzecznik prasowy imprezy.

Przed rokiem bawić się na Polibuda Open Air mogli jedynie studenci. W tym roku także osoby niebędące studentami będą mogły wejść na teren imprezy po zakupie biletów (15 zł za jeden dzień lub 25 zł za dwudniowy karnet).

- Postanowiliśmy wzorem juwenaliów otworzyć się na innych. Studenci nie tylko politechniki, ale wszystkich uczelni wchodzą oczywiście za darmo – wyjaśnia Sieiński.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2ehyq3

Podziel się opinią

Share
d2ehyq3
d2ehyq3
Więcej tematów