Trwa ładowanie...
d23b3s2

Sprzedała swoją 5-letnią córkę w "seksualną niewolę"

Amerykańskie służby przeczesują cały kraj w poszukiwaniu pięciolatki, która została sprzedana przez własną matkę w "seksualną niewolę". Policja i FBI podejrzewają, że dziewczynka mogła trafić w ręce pedofilów - pisze serwis internetowy "Daily Mail".

d23b3s2

Pięcioletnia Shaniya Davis jest już poszukiwana od sześciu dni. Ostatni raz była widziana, gdy nieznany mężczyzna wnosił ją do hotelowego pokoju. Jej matce, 25-letniej Antoinette Davis, postawiono zarzuty handlowania ludźmi i sutenerstwa.

Matka najpierw zgłosiła policji zaginięcie córki, ale funkcjonariusze odkryli nieścisłości w jej zeznaniach, które nie zgadzały się z zapisem z kamer przemysłowych. Później Davis przyznała, że świadomie sprzedała swoją córkę w "seksualną niewolę".

Shaniya mieszkała ze swoją matką zaledwie trzy tygodnie. Prawa do opieki ma ojciec dziecka, ale pozwolił jej pobyć z matką, gdy ta znalazła mieszkanie i stałą pracę. Policja nie zakłada śmierci dziewczynki i wciąż liczy, że zostanie odnaleziona żywa - pisze "Daily Mail".

d23b3s2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23b3s2
Więcej tematów