Trwa ładowanie...
d3s69da
d3s69da
IAR

Sprzedał na aukcji śnieżną zaspę

Po co uprzątać śnieg, skoro można go sprzedać? Na taki pomysł wpadł mieszkaniec Kanady, który wystawił na aukcji w Internecie dwumetrową zaspę śnieżną. Udało mu się ją sprzedać za ponad 3,5 tysiąca dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3s69da

Michel Levesque wystawił na eBay'u zaspę śnieżną przed swoim domem za jedyne 99 centów. To miał być tylko żart. W opisie aukcji zaznaczył: "Znakomita na górki dla narciarzy". Kiedy zaspę pokazała telewizja, a cena zaczęła szybko rosnąć, Kanadyjczyk postanowił przeznaczyć zysk na cel charytatywny.

Ostatecznie mieszkaniec Saint-Eustache koło Montrealu sprzedał swój śnieg za 3550 dolarów. Wtedy jednak okazało się, że zwycięzca aukcji też sobie zażartował i odmówił zapłaty.

Michel Levesque napisał email do drugiego w kolejności uczestnika licytacji, który oferował najwyższą stawkę. Kiedy i to nie wypaliło, skontaktował się z trzecim. Ten nie tylko potwierdził swoją ofertę 3 tysięcy dolarów, ale dodał 550 dolarów ekstra.

Claude Fraser zamierza zabrać śnieg w poniedziałek. Jak powiedział, włączył się do licytacji, bo co roku dokonuje wpłat na cele charytatywne. Zaspa przyda się zaś do przygotowania rodzinnej wojny na śnieżki.

Olaf Ważyński

d3s69da

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d3s69da

d3s69da
Więcej tematów