Trwa ładowanie...
dq5881e

Zbrodnia w Miłoszycach. Norbert Basiura odpowie z "wolnej stopy"

Sąd apelacyjny we Wrocławiu uznał, że nie zachodzi obawa matactwa ze strony Norberta Basiury skazanego na 25 lat pozbawienia wolności za zbrodnię w Miłoszycach. Mężczyzna opuści areszt i na wolności poczeka na rostrzygnięcie apelacji. Przypomnijmy, wcześniej za zbrodnię w Miłoszycach niesłusznie skazano Tomasza Komendę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Norbert Basiura oskarżony za sprawę Tomasza Komendy
Norbert Basiura oskarżony za sprawę Tomasza Komendy (Agencja Gazeta)
dq5881e

Mimo że prokuratura jest przekonana, że winnymi zbrodni w Miłoszycach są Ireneusz M. i Norbert Basiura, to ten drugi na wyrok w swojej sprawie poczeka na wolności.

Zbrodnia w Miłoszycach. Sąd podjął decyzję

Sąd apelacyjny we Wrocławiu nie dopatrzył się ryzyka matactwa ze strony Norberta Basiury w sprawie brutalnego gwałtu i zabójstwa, za które niesłusznie skazany został Tomasz Komenda. Basiura na rozstrzygnięcie apelacji będzie czekał na wolności.

dq5881e

Śledczy uważają, że mają bardzo mocne dowody na winę M. i Basiury. Z opinii biegłych wynika, że na majtkach, sukience, biustonoszu i sznurówkach Małgosi oraz na czapce, która została zabezpieczona na miejscu zdarzenia, jest materiał genetyczny obu oskarżonych.

Marsze "antycovidowców". Posypały się mandaty i wnioski do sądu o ukaranie

- W tej całej sytuacji zostało to wszystko obrócone przeciwko mnie. Co do badań DNA, kwestionuje ich wyniki. Proszę o przeprowadzenie ponownych badań. Nie zgwałciłem córki Państwa K. Jestem osobą niewinną. Przez 15 lat pełniłem zawód strażaka. Pomagałem ludziom, a nie szkodziłem. Uważam, ze jestem poszkodowany w tej sprawie - mówił w poniedziałek w sądzie Basiura.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dq5881e

Podziel się opinią

Share
dq5881e
dq5881e
Więcej tematów