Trwa ładowanie...

Solidarna Polska w obronie środowiska. Szykują bicz na śmiecących

Solidarna Polska wystąpi w obronie środowiska. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, na wtorek zaplanowana jest konferencja prasowa, na której politycy SP przedstawią plan zaostrzenia kar m.in. za zaśmiecanie środowiska.
Share
Solidarna Polska w obronie środowiska. Szykują bicz na śmiecących
Solidarna Polska w obronie środowiska. Szykują bicz na śmiecącychŹródło: East News, Fot: JACEK DOMINSKI
d2naff0

Solidarna Polska chce poważnych zmian w ochronie środowiska. Nowe kary mają dotknąć i, co najważniejsze, zaboleć każdego, kto tylko pomyśli o zaśmiecaniu terenu.

Solidarna Polska w obronie środowiska. Szykuje się konferencja

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, w sprawie zmian w prawie dotyczącego zaostrzenia kar za przestępstwa środowiskowe, Solidarna Polska szykuje konferencję prasową. Ta zaplanowana jest na godzinę 9:30 we wtorek 2 marca w siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

d2naff0

Jak słyszymy od osób znających plan jutrzejszej konferencji, głos na niej mają zabrać m.in. minister Michał Kurtyka oraz wiceminister Jacek Ozdoba.

Solidarna Polska zagłosowała z opozycją. Borys Budka tłumaczy

To właśnie polityk Solidarnej Polski ma być głównodowodzącym, odpowiedzialnym za ostateczny kształt projektu zmian w prawie zaostrzającego kary za tzw. przestępstwa środowiskowe.

d2naff0

Solidarna Polska za ochroną środowiska. W projekcie kary finansowe i zarzuty

"Jutrzejsza konferencja w Ministerstwie Klimatu i Środowiska o zaostrzeniu prawa za przestępstwa i zbrodnie środowiskowe, ma być największą w historii polskiego prawa" - pisze dziennikarz WP Marcin Makowski.

Jak dodaje, w projekcie przygotowywanym przez Solidarną Polskę ma znaleźć się m.in. wzmianka na temat znacznego podwyższenia kar finansowych za zaśmiecanie środowiska. To jednak nie wszystko. Projekt SP zakłada, że za tzw. poważne przestępstwa środowiskowe będzie można usłyszeć także zarzuty.

Już teraz zapraszamy na program WP "Newsroom", którego gościem we wtorek 2 marca będzie wiceminister Jacek Ozdoba. Start około godziny 14 na stronie głównej Wirtualnej Polski, a także w naszych mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2naff0

Podziel się opinią

Share
d2naff0
d2naff0
Więcej tematów