Trwa ładowanie...
d3qvswp

Śmierć w sądzie w Kaliszu. Oskarżony zmarł na rozprawie

Sąd Okręgowy w Kaliszu okazał się sądem ostatecznym dla 59-latka. Oskarżony o nielegalne składowanie odpadów mężczyzna zmarł w trakcie rozprawy. Informację o tragedii otrzymaliśmy za pośrednictwem dziejesie.wp.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmierć w sądzie w Kaliszu. Oskarżony zmarł na rozprawie
Śmierć w sądzie w Kaliszu. Oskarżony zmarł na rozprawie (kalisz112.pl)
d3qvswp

Śmierć w sądzie w Kaliszu nastąpiła mimo godzinnej reanimacji. 59-latek zasłabł w trakcie rozprawy, w trakcie której miał dobrowolnie poddać się karze.

Na miejsce przyjechały dwa zespoły Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy Straży Pożarnej - informuje serwis kalisz112, który udostępnił nam zdjęcia z akcji ratunkowej.

Śmierć w sądzie w Kaliszu. Oskarżony zmarł na rozprawie

Informację potwierdziła Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowa sądu Edyta Janiszewska. Wszystko wskazuje na to, że serce mężczyzny przestało pracować.

d3qvswp

Rzecznik poinformowała też, że oskarżony odpowiadał za przestępstwo z art. 171 kodeksu karnego. Mówi on o sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach, czym spowodowano zagrożenie epidemiologiczne, szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej". Grozi za to kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Kalisz. Próbował przejechać policjanta. Pościg za złodziejem auta
Sąd o Ludmile Kozłowskiej. Działaczka wzywa polityków PiS. Jest reakcja

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3qvswp

Podziel się opinią

Share

d3qvswp

d3qvswp
Więcej tematów