Trwa ładowanie...
d1q6hre

Śmierć polskiego pracownika we Włoszech. Dwaj Polacy zatrzymani

Dwaj Polacy zostali zatrzymani w związku ze śmiercią 34-letniego Polaka we Włoszech. Mężczyzna przyjechał na Półwysep Apeniński do pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włoskie służby zatrzymały pod zarzutem zabójstwa dwóch Polaków.
Włoskie służby zatrzymały pod zarzutem zabójstwa dwóch Polaków. (East News, Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER)
d1q6hre

O sprawie pisze Polska Agencja Prasowa, powołując się na lokalne włoskie media. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w środę, w baraku leżącym na terenie gospodarstwa rolnego na południu Włoch, gdzie pracował.

Polak zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w w San Giovanni Rotondo koło Foggii we włoskim regionie Apulia. Służby wykluczyły na razie zgon z przyczyn naturalnych lub z powodu wypadku.

Zobacz też: "Białorusini coraz chętniej przyjeżdżają szukać pracy w Polsce"

Karabinierzy wszczęli śledztwo w tej sprawie. Jego wynikiem jest zatrzymanie pod zarzutem zabójstwa dwóch Polaków. Do takich ustaleń dotarła agencja Ansa. Szczegóły sprawy nie są jednak znane.

Polska Agencja Prasowa zwraca uwagę na miejsce, w którym doszło do tajemniczego zgonu. W tej samej części Apulii w 2006 roku odkryto obozy pracy dla przyjeżdżających z Polski pracowników tymczasowych. Ich oprawcami byli wówczas głównie Polacy. Uwolnionych zostało wtedy ponad sto osób z naszego kraju.

d1q6hre

Podziel się opinią

Share
d1q6hre
d1q6hre