Trwa ładowanie...
d1r14tn

Sławomir Nowak miał kłopoty przez zegarek. Teraz przypomina o zmianie czasu i zalicza wpadkę

Sławomir Nowak, który odszedł z sejmu przez kłopoty z zegarkiem, postanowił przypomnieć o zmianie czasu z letniego na zimowy. "Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy!" zwrócił się do internautów. I przy okazji zaliczył wpadkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Nowak miał kłopoty z prawem przez zegarek
Sławomir Nowak miał kłopoty z prawem przez zegarek (East News)
d1r14tn

Nowak odszedł z PO i zrzekł się mandatu posła po procesie w sprawie nieprawidłowości dotyczących oświadczeń majątkowych. Chodziło o to, że nie wpisał do nich wartościowego zegarka. W nocy z soboty na niedzielę postanowił przypomnieć użytkownikom Twittera o zmianie czasu.

"Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy! Dzisiaj z 3 (trzy) na 2 (dwa) przesuwacie wskazówki zegarków (to co dostaliście na komunię)! Normalni to wiedzą z automatu. Poza tym dobra wiadomość polega na tym, że możecie o jedną godzinę dłużej nienawidzieć!" – napisał na Twitterze (pisownia oryginalna).

Natychmiast mu wytknięto, że popełnił błąd. Nie pisze się "nienawidzieć". Poprawna forma to "nienawidzić". Gdy internauci zaczęli krytykować jego obraźliwy wpis, Nowak szybko go usunął i zamieścił nowy. "Szanowni obrażeni moim wcześniejszym wpisem *, a miłujący bliźniego w stylu: 'wy kanalie/zdradzieckie mordy' itp., dla was wersja light: uprzejmie przypominam o zmianie czasu. Macie o godzinę więcej na krzewienie swojej wizji świata! * usunięto ze względu na zbyt mocny przekaz" – napisał Nowak.

d1r14tn

Były polityk w 2014 został nieprawomocnie skazany na karę grzywny za składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych. W tym samym dniu ogłosił rezygnację z członkostwa w klubie parlamentarnym PO i wydał oświadczenie o zrzeczeniu się mandatu poselskiego. Rok później Sąd Okręgowy w Warszawie zmienił wyrok i postępowanie karne wobec Nowaka warunkowo umorzył, orzekając wobec niego również świadczenie pieniężne. Od dwóch lat Nowak jest prezesem Ukrawtodoru, ukraińskiej państwowej agencji drogowej. Przyjął ukraińskie obywatelstwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Trybunał Stanu dla Dudy? „To nieuniknione. Pytanie, czy Kaczyński uniknie odpowiedzialności

d1r14tn

Podziel się opinią

Share
d1r14tn
d1r14tn
Więcej tematów