Trwa ładowanie...

Sławomir Nowak miał kłopoty przez zegarek. Teraz przypomina o zmianie czasu i zalicza wpadkę

Sławomir Nowak, który odszedł z sejmu przez kłopoty z zegarkiem, postanowił przypomnieć o zmianie czasu z letniego na zimowy. "Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy!" zwrócił się do internautów. I przy okazji zaliczył wpadkę.

Share
Sławomir Nowak miał kłopoty przez zegarek. Teraz przypomina o zmianie czasu i zalicza wpadkę
Źródło: East News
d27xgo2

Nowak odszedł z PO i zrzekł się mandatu posła po procesie w sprawie nieprawidłowości dotyczących oświadczeń majątkowych. Chodziło o to, że nie wpisał do nich wartościowego zegarka. W nocy z soboty na niedzielę postanowił przypomnieć użytkownikom Twittera o zmianie czasu.

"Uwaga 'prawdziwi patrioci'! Słuchajcie tępe cepy! Dzisiaj z 3 (trzy) na 2 (dwa) przesuwacie wskazówki zegarków (to co dostaliście na komunię)! Normalni to wiedzą z automatu. Poza tym dobra wiadomość polega na tym, że możecie o jedną godzinę dłużej nienawidzieć!" – napisał na Twitterze (pisownia oryginalna).

Natychmiast mu wytknięto, że popełnił błąd. Nie pisze się "nienawidzieć". Poprawna forma to "nienawidzić". Gdy internauci zaczęli krytykować jego obraźliwy wpis, Nowak szybko go usunął i zamieścił nowy. "Szanowni obrażeni moim wcześniejszym wpisem *, a miłujący bliźniego w stylu: 'wy kanalie/zdradzieckie mordy' itp., dla was wersja light: uprzejmie przypominam o zmianie czasu. Macie o godzinę więcej na krzewienie swojej wizji świata! * usunięto ze względu na zbyt mocny przekaz" – napisał Nowak.

d27xgo2

Były polityk w 2014 został nieprawomocnie skazany na karę grzywny za składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych. W tym samym dniu ogłosił rezygnację z członkostwa w klubie parlamentarnym PO i wydał oświadczenie o zrzeczeniu się mandatu poselskiego. Rok później Sąd Okręgowy w Warszawie zmienił wyrok i postępowanie karne wobec Nowaka warunkowo umorzył, orzekając wobec niego również świadczenie pieniężne. Od dwóch lat Nowak jest prezesem Ukrawtodoru, ukraińskiej państwowej agencji drogowej. Przyjął ukraińskie obywatelstwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Trybunał Stanu dla Dudy? „To nieuniknione. Pytanie, czy Kaczyński uniknie odpowiedzialności

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d27xgo2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27xgo2
d27xgo2
Więcej tematów