Trwa ładowanie...

Śląskie. Jak zintegrować rzekę z miastem? Podyskutują w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej odbędzie się debata podsumowująca temat integracji rzeki z miastem. Zdalne wydarzenie zaplanowano na 25 lutego.
Share
Bielsko-Biała. Będzie debata o roli rzeki w mieście.
Bielsko-Biała. Będzie debata o roli rzeki w mieście.Źródło: UM Bielsko-Biała
doaamw1

Zagadnienie integracji rzeki z miastem poruszane jest w ramach dyskusji o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru śródmieścia położonego na zachód od rzeki Białej do terenów kolejowych. Debata to kolejny element trwającego od ponad roku projektu. Wcześniej bielszczanie mogli wziąć udział m.in. w geoankiecie.

Bielsko-Biała. Debata o integracji rzeki z miastem

Z uwagi na obecnie obowiązujące przepisy, debata będzie miała charakter zdalny. Chętni, którzy chcą wziąć w niej udział, są proszeni o przekazanie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem do Biura Rozwoju Miasta telefonicznie – 334971899, 334971896 - lub za pomocą poczty elektronicznej - na adres brmbb@pro.onet.pl

doaamw1

- imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, na który zostanie wysłany link, umożliwiający wzięcie udziału w debacie.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Rozwoju Miasta przy współpracy z Fundacją Sendzimira w ramach projektu Wspólna Przestrzeń – partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tłit - Radosław Fogiel

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

doaamw1

Podziel się opinią

Share
doaamw1
doaamw1
Więcej tematów