Trwa ładowanie...

Śląska policja poszukuje gwałciciela z Pyskowic

Kryminalni z Gliwic poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o zgwałcenie młodej kobiety w parku w Pyskowicach. Policja opublikowała rysopis poszukiwanego i prosi o pomoc w jego odnalezieniu.
Share
Śląska policja poszukuje gwałciciela z Pyskowic
Źródło: flickr.com, Fot: Piotr Drabik
d3eej91

Napad miał miejsce 19 marca ok. godz. 21 w Parku Miejskim w Pyskowicach, w pobliżu ul. Powstańców Śląskich.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że sprawca jest najprawdopodobniej mieszkańcem Pyskowic. Miał być widywany w rejonie osiedla Wojska Polskiego.

Rysopis:
wiek ok. 30 lat, wzrost ok. 180 cm, bardzo dobrze zbudowany, wysportowany, o pełnej, okrągłej twarzy bez zarostu, oczy jasne, brwi jasne, bardzo krótkie jasne włosy; ubrany był w granatową pikowaną kurtkę zapinaną na zamek oraz ciemne dresowe spodnie. Na jego twarzy mogły być widoczne zadrapania.

   Policja
Źródło: Policja

Poszukiwanemu przed napaścią na kobietę w parku towarzyszył jeszcze jeden mężczyzna. Miał również ok. 30 lat, ok. 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy - dość długie, zaczesane po przodu. "Ubrany był w granatową kurtkę z białym znaczkiem 'Adidas' z przodu, pod kurtką w jasną bluzę z kapturem (wyjętym na kurtkę), prócz tego miał ciemnoniebieskie dżinsy. Jak określiła pokrzywdzona, mężczyzna ten był zaniedbany" - czytamy w komunikacie policji.

Osoby, które rozpoznają podejrzanego lub przypuszczają, kogo przedstawia portret pamięciowy, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Gliwice przy ul. Powstańców Warszawy 12. Telefon całodobowy: 32 33 69 255. Policjanci zapewniają, że wszystkim informującym zagwarantują anonimowość.

d3eej91

Podziel się opinią

Share
d3eej91
d3eej91
Więcej tematów