Trwa ładowanie...

Twoje dziecko może zostać autorem maskotki GKS Tychy - Mistrza Polski w hokeju na lodzie

Mistrz Polski w hokeju na lodzie, czyli drużyna GKS Tychy, ogłasza konkurs na oficjalną maskotkę. Wszystkie dzieci do lat 13 mogą stać się autorami postaci, która będzie kojarzona z klubem przez kolejne lata.

Twoje dziecko może zostać autorem maskotki GKS Tychy - Mistrza Polski w hokeju na lodzieŹródło: Michał Giel / Tyski Sport S.A.
d45kr7t

- Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym skierowanym do dzieci w wieku do 13 lat, którego celem jest wyłonienie oficjalnej Maskotki GKS Tychy, nawiązującej do wszystkich sekcji sportowych GKS Tychy (hokejowej, piłkarskiej oraz koszykarskiej) - przekazał Wirtualnej Polsce Michał Rus, rzecznik prasowy GKS Tychy

- Projekt powinien mieć charakter, z którym kibice i mieszkańcy miasta będą się utożsamiać. Maskotka będzie wykorzystywana jako nośnik promujący GKS Tychy i Miasto Tychy w różnego rodzaju kampaniach reklamowych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych oraz na wybranych materiałach promocyjnych, dlatego też powinna odwoływać się do historii i aktualnej sytuacji klubu i miasta - przekazał Rus.

Termin przyjmowania prac konkursowych upływa z dniem 24.04.2015 r. Prace należy składać osobiście lub przesyłać na adres: Tyski Sport S.A., ul. Barona 30, 43-100 Tychy, z dopiskiem "Oficjalna Maskotka GKS Tychy".

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d45kr7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45kr7t
Więcej tematów