Trwa ładowanie...

Katowice. Pandemia krzyżuje plany, 4 Design Days w innym terminie

6\. edycja 4 Design Days - organizowanych w Katowicach targów rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa – odbędzie się w formule stacjonarnej dopiero pod koniec stycznia przyszłego roku.
Share
Katowice. Pandemia po raz kolejny skorygowała plany organizatorom 4 Design Days.
Katowice. Pandemia po raz kolejny skorygowała plany organizatorom 4 Design Days. Źródło: www.4dd.pl
dlqay0a

Początkowo impreza w tym roku miała się odbyć w dwóch odsłonach, styczniowej online i majowej stacjonarnej. Plany pokrzyżowała pandemia. - Uwzględniając specyfikę wydarzenia i aktualną sytuację epidemiczną w kraju, w porozumieniu z partnerami, podjęliśmy decyzję o zmianie dotychczasowej daty wydarzenia. 6. edycja 4 Design Days odbędzie się w nowym terminie – w dniach 27-30 stycznia 2022 r., a już 13 maja 2021 r. spotkamy się podczas 4 Design Days Online! Tematem przewodnim będzie Nowy Europejski Bauhaus, a wydarzenie jest organizowane we współpracy z Komisją Europejski - poinformowali organizatorzy wydarzenia, Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Katowice. 4 Design Days w nowym terminie

- Z początkiem przyszłego roku chcemy zorganizować 4 Design Days w pełnym wydaniu, i tak jak w poprzednich latach, zaplanowaliśmy dwa dni dla przedstawicieli branży oraz dwa dni otwarte – powiedział współautor programu 4 Design Days Robert Posytek.

dlqay0a

W styczniu br., ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, 4 Design Days po raz pierwszy przybrało formułę online, która poprzedzić miała spotkanie hybrydowe w maju br. Dwudniową dyskusja w ramach styczniowego 4 Design Days Pre-Opening Online zrealizowano w całości w wirtualnym studiu. W tej samej formule odbędą się debaty 13 maja.

Krytystyna Pawłowicz w ogniu krytyki. Polityk Porozumienia mówi o "ataku na dziecko"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlqay0a

Podziel się opinią

Share
dlqay0a
dlqay0a
Więcej tematów