Trwa ładowanie...

Jaworzno. Szczęśliwy finał poszukiwań. 80-latek odnaleziony

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone poszukiwania 80-letniego mieszkańca Jaworzna. Mężczyzna wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Po kilku godzinach poszukiwań senior został odnaleziony.
Share
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 80-latka w Jaworznie.
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 80-latka w Jaworznie.Źródło: Śląska Policja
d29ryjd

Jaworzniccy policjanci poinformowali w poniedziałek (4 stycznia) o udanej akcji poszukiwania 80-letniego mężczyzny. W sobotę (2 stycznia) około godziny 16.50 dyżurny komendy policji w Jaworznie otrzymał informację o zaginięciu 80-letniego mieszkańca Jaworzna. Policjanci w rozmowie z bliskimi ustalili, że mężczyzna wyszedł z domu około godziny 10:00 i nie powrócił do domu. Początkowo rodzina zaczęła sama szukać mężczyzny, ale ich działania nie przyniosły rezultatu. Po kilku godzinach bezowocnych poszukiwań, bliscy zdecydowali się więc poinformować o zaginięciu policjantów. Sytuacja była bardzo poważna z uwagi na podeszły wiek zaginionego, panujące warunki atmosferyczne i zbliżającą się noc.

Jaworzno. Poszukiwania seniora

W poszukiwania zaangażowani zostali nie tylko policjanci, ale też przedstawiciele innych służb, m.in. strażacy miejscy. W sumie brało w nich udział ponad dwadzieścia osób, w tym funkcjonariusze z oddziałów prewencji policji w Katowicach. Wszyscy przeszukiwali teren w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego, jak również miejsca wskazane przez rodzinę, do których mógł udać się 80-latek.

d29ryjd

Około godziny 20:00, mężczyzna został odnaleziony. przez policjantów z jaworznickiej komendy. Zauważyli go na ulicy Dobrej w rejonie cmentarza. Mężczyzna cały i zdrowyzostał przekazany pod opiekę rodziny.

Policjanci z Jaworzna podziękowali wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania jaworznickiego seniora.

Szczepionka na COVID przerosła rząd? Siemoniak: to porażka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d29ryjd

Podziel się opinią

Share
d29ryjd
d29ryjd
Więcej tematów