Trwa ładowanie...

Jastrzębie Zdrój. Zatrzymani za narkotyki, na sumieniu mieli znacznie więcej

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyzna i kobieta, którzy zostali zatrzymani przez jastrzębskich policjantów. 36-latka jest podejrzana o handel substancjami psychoaktywnymi oraz groźby w celu zmuszenia do zwrotu zapłaty za narkotyki. 31-latek natomiast odpowie za pobicie oraz posiadanie narkotyków.

Jastrzębie Zdrój. Zatrzymani odpowiedzą nie tylko za posiadanie narkotyków.Jastrzębie Zdrój. Zatrzymani odpowiedzą nie tylko za posiadanie narkotyków.Źródło: Śląska Policja
d3t5j8c
d3t5j8c

Kryminalni z jastrzębskiej komendy zatrzymali 36-latkę, która od dłuższego czasu handlowała narkotykami. Nie dość, że kobieta sprzedawała substancje psychoaktywne, to jeszcze wiele razy groziła dłużnikom pozbawieniem życia, by zmusić ich do oddania pieniędzy za narkotyki.

Stróże prawa namierzyli i zatrzymali także 31-latka, który we wrześniu ubiegłego roku pobił i zadał nożem kilka ran mężczyźnie, który spotykał się z jego byłą partnerką. Co więcej, na początku marca przy mężczyźnie znaleziono ponad 100 gramów marihuany i innych psychoaktywnych, zabronionych substancji.

Jastrzębie Zdrój. Zatrzymani za narkotyki

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury. Zebrany materiał dowodowy umożliwił przedstawienie kobiecie jedenastu zarzutów, natomiast mężczyźnie dwóch. Jastrzębski sąd, na wniosek śledczych i prokuratora, podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa mogą trafić do więzienia na dwanaście lat.

d3t5j8c

Policjanci wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy, w trakcie prowadzonych działań, uzyskali też informację o mężczyźnie, który na terenie miasta mógł rozprowadzać narkotyki.

Kryminalni w centrum miasta namierzyli miejsce jego pobytu. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczyli w nim 48 gram substancji psychotropowych w postaci 2C-B, amfetaminę, marihuanę oraz tabletki MDMA. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jastrzębianin usłyszał także zarzuty udzielenia środków odurzających małoletniej oraz użycie przemocy wobec niej w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy. Na wniosek prokuratora i śledczych, sąd tymczasowo aresztował narkotykowego dilera na 3 miesiące.

Prezydent na nartach w Zakopanem. Slalom dla dzieci

d3t5j8c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t5j8c
Więcej tematów