Trwa ładowanie...

Bielsko-Biała. Uwaga kierowcy! Na rondzie jak na zwykłym skrzyżowaniu

Nowa tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej, Stawowej, Szarotki, czyli na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej. Ma potrwać do końca czerwca.

Share
Śląskie. Na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu - do 30 czerwca.
Śląskie. Na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu - do 30 czerwca.Źródło: UM Bielsko-Biała
d30kug6

O wprowadzonych zmianach poinformował we wtorek bielski ratusz. Przez Rondo Niemena została wprowadzona przejezdność jak na zwykłym skrzyżowaniu na głównym kierunku: Wapienica – centrum Bielsko-Biała i centrum Bielsko-Biała – Wapienica.

Ruch odbywa się po jezdni prawej od skrzyżowania ulic Cieszyńskiej i Stanisława Skrzydlewskiego do skrzyżowania ulic Cieszyńskiej, Stawowej i Szarotki. Wjazd na skrzyżowanie z ul. Szarotki jest podporządkowany znakiem Stop (B-20).

d30kug6

Bielsko-Biała. Ważna zmiana w organizacji ruch na Rondzie Niemena

Ruch na ulicy Stawowej w Bielsku-Białej jest jednokierunkowy w kierunku skrzyżowania ulic Stawowej i Spółdzielców (rondo kpt. pilota Władysława Kułakowskiego). Wjazd i wyjazd z ul. Spółdzielców w kierunku ul. Saperów i odwrotnie odbywa się ul. Cieszyńską po jezdni lewej.

Andrzej Duda napisał do Tadeusza Rydzyka. Krzysztof Gawkowski: to żenujące

Jak informują służby prasowe bielskiego magistratu taka organizacja ruchu ma potrwać do 30 czerwca.

Bielsko-Biała. Przebudowa ulicy Cieszyńskiej potrwa do czerwca

Przebudowa ulicy Cieszyńskiej to jedna z najważniejszych i największych inwestycji drogowych w Bielsku-Białej. Prace się opóźniają, bo wykonawca miał problem z dostępem do wszystkich części placu budowy z powodu protestu mieszkańców, którzy nie godzili się na udostępnienie swoich nieruchomości pod rozbudowę ul. Cieszyńskiej i dróg przyległych.

d30kug6

Zgodnie z podpisanym aneksem, prace przy modernizacji ul. Cieszyńskiej potrwają do końca czerwca. Zakończą się w rejonie lotniska w Aleksandrowicach, gdzie przewidziane jest zagospodarowanie terenów przyległych.

Powstanie nowy parking w sąsiedztwie Lasku Bathelta. Inwestycja będzie stanowiła zaplecze postojowe dla pętli rekreacyjnej, która jest tam wytyczona. Koszt inwestycji wynosi 2,7 miliona złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d30kug6

Podziel się opinią

Share
d30kug6
d30kug6
Więcej tematów