Trwa ładowanie...

Bielsko-Biała. Uwaga kierowcy! Na rondzie jak na zwykłym skrzyżowaniu

Nowa tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej, Stawowej, Szarotki, czyli na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej. Ma potrwać do końca czerwca.

Share
Śląskie. Na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu - do 30 czerwca.Śląskie. Na Rondzie Czesława Niemena w Bielsku-Białej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu - do 30 czerwca.Źródło: UM Bielsko-Biała
d3bvsmv

O wprowadzonych zmianach poinformował we wtorek bielski ratusz. Przez Rondo Niemena została wprowadzona przejezdność jak na zwykłym skrzyżowaniu na głównym kierunku: Wapienica – centrum Bielsko-Biała i centrum Bielsko-Biała – Wapienica.

Ruch odbywa się po jezdni prawej od skrzyżowania ulic Cieszyńskiej i Stanisława Skrzydlewskiego do skrzyżowania ulic Cieszyńskiej, Stawowej i Szarotki. Wjazd na skrzyżowanie z ul. Szarotki jest podporządkowany znakiem Stop (B-20).

Bielsko-Biała. Ważna zmiana w organizacji ruch na Rondzie Niemena

Ruch na ulicy Stawowej w Bielsku-Białej jest jednokierunkowy w kierunku skrzyżowania ulic Stawowej i Spółdzielców (rondo kpt. pilota Władysława Kułakowskiego). Wjazd i wyjazd z ul. Spółdzielców w kierunku ul. Saperów i odwrotnie odbywa się ul. Cieszyńską po jezdni lewej.

Andrzej Duda napisał do Tadeusza Rydzyka. Krzysztof Gawkowski: to żenujące

Jak informują służby prasowe bielskiego magistratu taka organizacja ruchu ma potrwać do 30 czerwca.

d3bvsmv

Bielsko-Biała. Przebudowa ulicy Cieszyńskiej potrwa do czerwca

Przebudowa ulicy Cieszyńskiej to jedna z najważniejszych i największych inwestycji drogowych w Bielsku-Białej. Prace się opóźniają, bo wykonawca miał problem z dostępem do wszystkich części placu budowy z powodu protestu mieszkańców, którzy nie godzili się na udostępnienie swoich nieruchomości pod rozbudowę ul. Cieszyńskiej i dróg przyległych.

Zgodnie z podpisanym aneksem, prace przy modernizacji ul. Cieszyńskiej potrwają do końca czerwca. Zakończą się w rejonie lotniska w Aleksandrowicach, gdzie przewidziane jest zagospodarowanie terenów przyległych.

Powstanie nowy parking w sąsiedztwie Lasku Bathelta. Inwestycja będzie stanowiła zaplecze postojowe dla pętli rekreacyjnej, która jest tam wytyczona. Koszt inwestycji wynosi 2,7 miliona złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3bvsmv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bvsmv
d3bvsmv
Więcej tematów