Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie 2019. Sprawdź gdzie i o której obejrzeć niedzielny konkurs lotów w Oberstdorfie

W niedzielę w Oberstdorfie odbędzie się trzeci konkurs indywidualny na mamuciej skoczni im. Heiniego Klopfera. Zmagania o Małą Kryształową Kulę są już prawie na półmetku. Sprawdź gdzie i o której obejrzeć niedzielny konkurs lotów w Oberstdorfie.

Skoki narciarskie 2019. Sprawdź gdzie i o której obejrzeć niedzielny konkurs lotów w OberstdorfieŹródło: PAP/EPA
d14lqd3
d14lqd3

Skoki narciarskie 2019. Niedzielny konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie

W niedzielę w Oberstdorfie odbędzie się trzeci w tym sezonie konkurs lotów narciarskich. Dla wielu kibiców skoki na mamutach są najciekawszymi zawodami w sezonie, ponieważ możemy się spodziewać naprawdę dalekich lotów.

Do niedzielnych kwalifikacji przystąpi sześciu polskich skoczków. Debiutant w lotach narciarskich Paweł Wąsek, który decyzją Stefana Horngachera zastąpił Macieja Kota oraz dobrze znani kibicom: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Jakub Wolny.

Jeszcze nigdy reprezentant Polski nie zdołał sięgnąć po Małą Kryształową Kulę w lotach narciarskich. Czy zmieni się to w tym roku?

Skoki narciarskie 2019 na żywo. Gdzie i o której obejrzeć sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie?

Do tegorocznej klasyfikacji Pucharu Świata w lotach narciarskich zaliczone zostaną wyniki sześciu konkursów indywidualnych - trzech w Oberstdorfie, jednego w Vikersund oraz dwóch w Planicy. Punktacja liczona jest identycznie jak w ogólnej klasyfikacji PŚ.

d14lqd3

Niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie jest trzecim dniem zmagań na skoczni im. Heiniego Klopfera. Niedzielny turniej główny rozpocznie się o godz. 16, a poprzedzą go kwalifikacje o godz. 14:30.

Plan niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Oberstdorfie (3 lutego 2019):
14:30 kwalifikacje
16:00 konkurs indywidualny

Transmisję z konkursu lotów narciarskich w Oberstdorfie będzie można śledzić na antenie TVP 1, TVP Sport , Eurosportu oraz w Internecie pod adresem sport.tvp.pl ,a także za pomocą aplikacji WP Pilot.

Sprawdź pełny kalendarz sezonu 2018/2019 Pucharu Świata w skokach narciarskich.

d14lqd3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14lqd3
Więcej tematów