Trwa ładowanie...
d1mx4bw

Skaldowie zagrają na odpuście w Gorzowie

15 sierpnia w całym kraju obchodzone będzie święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Z tej okazji na Starym Rynku w Gorzowie zagrają Skaldowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skaldowie na koncercie z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
Skaldowie na koncercie z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. (Youtube.com)
d1mx4bw

Katedra pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Znajdująca się w Gorzowie katedra pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia obchodzić będzie święto swojego patrona zwane odpustem. Z tej okazji wieczorem 15 sierpnia na Starym Rynku znajdującym się obok katedry odbędzie się koncert zespołu Skaldowie.

Huczne obchody 15 sierpnia

Koncert jest sposobem na podziękowanie wiernym, którzy dotychczas wspierali lokalnych duchownych w procesie renowacji katedry. Podczas wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 20, odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz odbudowy zniszczonej katedry diecezji zielonogórsko-gorzowskiej znajdującej się w Gorzowie. Wierni będą mogli przekazać datki poprzez wysyłanie wiadomości SMS o konkretnej treści pod wskazany numer. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

d1mx4bw

Skaldowie podczas święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Skaldowie to polski zespół reprezentujący różne gatunki muzyczne, od rocka po jazz. Muzycy grają już od ponad50 lat, z niewielką przerwą w latach 80. Odbyli wiele tras koncertowych zarówno po Polsce jak i po Stanach Zjednoczonych. W swoim dorobku mają 22 albumy, z czego 3 zostały wydane po za granicami Polski. Podczas środowego koncertu z okazji odpustu w katedrze gorzowskiej z pewnością nie powinno zabraknąć takich przebojów jak „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Medytacje wiejskiego listonosza” czy „Prześliczna wiolonczelistka”.

d1mx4bw

Podziel się opinią

Share
d1mx4bw
d1mx4bw
Więcej tematów