Trwa ładowanie...
d3zq3y8
d3zq3y8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
aukcja

Siedem tomów Pottera sprzedanych za 18 tys. funtów

Komplet siedmiu tomów przygód Harry'ego Pottera z dedykacją autorki Joanne K. Rowling został sprzedany za 18.200 funtów na stronie aukcyjnej eBay - poinformowała organizacja charytatywna, która wystawiła książki na sprzedaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3zq3y8

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/3-2-1-jest-nowy-harry-potter-6038645101556865g )
3,3,1… jest nowy "Harry Potter"!

Było 63 uczestników licytacji. Jeszcze nie znamy konkretnego przeznaczenia wylicytowanej sumy - mówiła Claire Newman, dyrektorka ds. rozwoju szwedzkiego towarzystwa "Books abroad", wysyłającego podręczniki szkolne do biednych państw.

d3zq3y8

Joanne K. Rowling podarowała komplet siedmiu tomów swej powieści na 25. rocznicę powstania "Books abroad", z którą jej teściowa współpracuje jako wolontariuszka.

Cenny komplet jest przechowywany na posterunku policji w Huntly pod Aberdeen, bo bank odmówił jego przyjęcia.

d3zq3y8

Podziel się opinią

Share

d3zq3y8

d3zq3y8
Więcej tematów