Trwa ładowanie...
06-11-2014 17:34

Showroom na lotnisku pokazuje, jakie marki "pochodzą" z Poznania

Od dziś wszystkich lądujących na lotnisku Ławica wita Showroom - miejsce, w którym prezentowane są najbardziej znane marki firm mieszczących się w Poznaniu.

Showroom na lotnisku pokazuje, jakie marki "pochodzą" z PoznaniaŹródło: Urząd Miasta Poznania
dme8v2p
dme8v2p

Showroomowi, który 6 listopada stanął w hali przylotów poznańskiego lotniska, towarzyszy hasło "Witaj w mieście możliwości, nowoczesnych idei i sukcesu". Można tu oglądać m.in. pierścionek z brylantem, fragment linii produkcyjnej i koszyk z zakupami. Wszystko zostało wyprodukowane w technice druku 3D. Obok znajdują się monitory, na których pojawiają się w trzech językach najważniejsze informacje o znanych poznańskich firmach.

- Wybór miejsca nie był przypadkowy. Inaugurując Showroom, chcieliśmy z komunikatem o mieście, firmach, które mają tutaj swoje siedziby i ludziach, którzy je współtworzą, dotrzeć do turystów indywidualnych i biznesowych oraz do profesjonalistów - tłumaczy Łukasz Goździor, dyrektor Biura Promocji Miasta. - Ideą Showroomu jest prezentacja biznesowego kodu DNA Poznania poprzez marki, które są związane z miastem i które w swoich działaniach wykorzystują ścisły związek swojego know-how z poznańską tradycją skuteczności - dodaje.

W sumie Showroom Konsorcjum Marki Poznań tworzy obecnie 17 firm tj.: Alba Thyment, Allegro, Apart, Aquanet, Arjohuntleigh, Bridgestone, Centra, Ciber, Enea, INEA, Internetowy Kantor, NIVEA, Port Lotniczy Poznań - Ławica, SGB Bank, Solaris, VW Samochody Użytkowe i Żabka.

- Firma Allegro chętnie przystąpiła do projektu Showroom na lotnisku Ławica. Widzimy w tym projekcie potencjał promocyjny zarówno dla miasta, jak i dla uczestniczących w nim marek - przyznaje Paweł Klimiuk, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i PR Allegro.

W 2015 roku do projektu mają włączyć się kolejne marki.

dme8v2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dme8v2p
Więcej tematów