Trwa ładowanie...
d1knisr

Sejm. Marszałek Elżbieta Witek znów ofiarą ataku śmiechu

Marszałek Sejmu miała w środę problem z prowadzeniem obrad. Elżbieta Witek ponownie padła ofiarą ataku śmiechu. W trakcie głosowania nad kandydatami do komisji ds. pedofilii marszałek musiała kilkakrotnie wyłączać mikrofon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sejm. Marszałek Elżbieta Witek znów ofiarą ataku śmiechu
Sejm. Marszałek Elżbieta Witek znów ofiarą ataku śmiechu (Sejm)
d1knisr

Sejm, po wyjątkowo długiej kampanii prezydenckiej, nadrabia zaległości. W napiętym środowym terminarzu znalazło się m.in. głosowanie nad kandydatami do komisji ds. pedofilii.

Po głosowaniu nad drugą kandydaturą marszałek Sejmu musiała kilkakrotnie wyłączać mikrofon. Elżbieta Witek padła bowiem ofiarą ataku śmiechu. Wyjątkowo dobry humor prowadzącej obrady mógł być zasługą polityków Lewicy siedzących w pierwszych ławach - to w ich stronę kilkukrotnie patrzyła marszałek.

Sejm. Marszałek Elżbieta Witek znów ofiarą ataku śmiechu

d1knisr

To nie pierwszy raz, kiedy Elżbieta Witek nie mogła powstrzymać śmiechu podczas prowadzenia obrad. Wcześniej przydarzyło jej się to 20 czerwca w trakcie debaty nad bonem turystycznym. - O tej godzinie to się nazywa głupawka - wyjaśniała wtedy marszałek Sejmu.

Zobacz też: Niecodzienna sytuacja na posiedzeniu Sejmu. Marszałek Elżbieta Witek dostała ataku śmiechu

W środowym harmonogramie prac posłów znalazła się debata nad wnioskami opozycji o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry oraz szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego. Tego drugiego polityka opozycja wskazuje jako współodpowiedzialnego za wpadkę służb i nieuchronienie prezydenta Andrzeja Dudy przed rozmową z pranksterami podającymi się za sekretarza ONZ.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1knisr

Podziel się opinią

Share

d1knisr

d1knisr
Więcej tematów