Trwa ładowanie...

Ściął drzewo siekierą i przeszedł na nim do Polski. Irakijczyk zatrzymany na granicy

Pomysłowość tego 20-latka z Iraku nie zna granic. Postanowił nielegalnie dostać się do naszego kraju. Wybrał się nad rzekę San i siekierą ściął drzewo. Przeszedł po nim na naszą stronę. Niestety, wpadł razem z kompanem z Ukrainy. Ten "międzynarodowy team" został już wydalony z Polski.
Share
Straż Graniczna zatrzymała obywatela Iraku
Straż Graniczna zatrzymała obywatela IrakuŹródło: straż graniczna
d22yn56

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Stuposianach byli zaskoczeni. Nie co dzień bowiem, zdarza się taka interwencja. Akurat patrolowali przygraniczne miejscowości. Natknęli się na volkswagena na polskich numerach rejestracyjnych. Auto prowadził 28-letni Ukrainiec, który podróżował wraz z mężczyzną, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Gdzie jest siekiera?

Okazało się, że to 20-letni obywatel Iraku. W mig ustalono, że do Polski dostał się po... drzewie. Ściął je po stronie ukraińskiej używając siekiery. Drzewo upadło na rzekę San, która w tym miejscu jest dość głęboka. Nie wiadomo, czy odnaleziono siekierę.

   straż graniczna
Źródło: straż graniczna

Wiadomo, że Irakijczyk, za nielegalne przekroczenie, został ukarany. Dostał karę pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy z zawieszeniem na 2 lata. Trafił już w ręce strony ukraińskiej.

   google maps
Źródło: google maps

Jego kompan również otrzymał karę pozbawienia wolności w zawieszeniu. Został wydalony z Polski i ma zakaz wjazdu do naszego kraju i strefy Schengen przez 5 lat.

d22yn56

Zabił małżeństwo, poważnie ranił ich dwie córki. Jedna z nich była w ciąży

d22yn56

Podziel się opinią

Share
d22yn56
d22yn56
Więcej tematów